13.03.2020/10:00

Retail & FMCG Congress 2020 Poland & CEE już w październiku

W trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, zdecydowaliśmy się przełożyć tegoroczną edycję Retail & FMCG Congress Poland & CEE z 27-28 maja na 12-13 października 2020 r. Wydarzenie odbędzie się w Warszawie, w hotelu DoubleTree by Hilton, przy ul. Skalnicowej 21. Zachęcamy do jak najszybszego potwierdzenia udziału.

Zagrożenie z powodu rozprzestrzeniającego się w Polsce koronawirusa traktujemy bardzo poważnie. W związku z zaleceniami służb sanitarnych i władz państwowych, oraz po konsultacjach z partnerami, podjęliśmy trudną, ale jedyną możliwą w bieżącej sytuacji decyzję: o zmianie daty naszego flagowego projektu, czyli Retail & FMCG Congress (dawny Kongres Rynku FMCG).

Pragniemy podkreślić, że nabyte przez Państwa wejściówki na kongres nie tracą ważności. Będzie można z nich skorzystać - bez żadnych dodatkowych formalności - w nowym, jesiennym terminie.

W osobnych komunikatach będziemy informować o wszystkich kolejnych istotnych kwestiach organizacyjnych związanych z przełożeniem Retail & FMCG Congress 2020 na 12-13 października.

Kongres organizowany przez Wydawnictwo Gospodarcze, wydawcę m.in. "Wiadomości Handlowych" oraz "Wiadomości Kosmetycznych", to platforma wymiany myśli i wiedzy na temat handlu. Pełni także rolę drogowskazu, który pozwala przedsiębiorcom spojrzeć w przyszłość sektora FMCG, lepiej zrozumieć zachodzące na rynku procesy i dzięki temu pomaga podjąć strategiczne decyzje dotyczące zarządzania firmami i ich poszczególnymi działami.

Firmy handlowe i produkcyjne oraz ich otoczenie znajdują się w okresie niezwykle dynamicznej i fascynującej transformacji cyfrowo-technologicznej, która będzie miała wpływ na ich przyszłość. Właśnie o tych zmianach, które są potężnym wyzwaniem, ale także szansą na rozwój i zbliżenie się do konsumenta, dyskutować będą goście Kongresu.

Kongres to także szansa na propagowanie idei związanych ze zrównoważonym rozwojem, ochroną środowiska naturalnego ekologią, a także zdrowym żywieniem i poprawą dobrostanu zdrowotnego konsumentów. Tylko dzięki uważnej obserwacji i przewidywaniu trendów, a także wymianie myśli i wiedzy przedsiębiorcy są w stanie szybko reagować na zachodzące zmiany nie tylko w obszarze sprzedaży, czy trendów konsumenckich, ale także zielonego handlu.

Ważnym elementem konferencji będzie uroczysta wieczorna gala, połączona z wręczeniem nagród Market Roku 2020 i Drogeria Roku 2020. W trakcie gali wiodące sieci handlowe zostaną nagrodzone przez dostawców w 31 kategoriach, przez jury składające się z 60 menedżerów reprezentujących środowisko dostawców i producentów.

Podczas gali wręczymy także, wspólnie z Business Centre Club, statuetki Retail Business Awards. To nagrody przyznawane firmom i ich menedżerom za realnie podejmowane działania, które kreują rzeczywistą wartość dla partnerów biznesowych, dostawców, pracowników, lokalnych społeczności i konsumentów, a także gospodarki i środowiska.

Zachęcamy do wzięcia udziału w Retail & FMCG Congress 2020. W przypadku jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu: https://www.kongresrynkufmcg.pl/kontakt/

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.