14.04.2023/11:03

Retail Trends 2023. Technologia odpowiedzią na wyzwania łańcucha dostaw?

Kongres Retail Trends 2023 odbędzie się już 25 maja i będzie doskonałą okazją, by debatować o zmianach technologicznych i łańcuchu dostaw w handlu. Czy handel i dostawy czeka technologiczna rewolucja pod przewodnictwem sztucznej inteligencji?

Technologiom w handlu oraz łańcuchowi dostaw na kongresie Retail Trends 2023 poświęcony został specjalny blok tematyczny, w którym wezmą udział branżowi eksperci – przedstawiciele zarówno największych sieci handlowych w kraju, jak i specjaliści im doradzający.

Już w pierwszej debacie rozmawiać będziemy o tym, czy technologie i dane uratują sklepy i łańcuch dostaw w czasach kryzysu kosztowego. Eksperci będą debatować o transformacji cyfrowej na polskim rynku FMCG, wyzwaniach i próbach radzenia sobie z kosztami przy pomocy technologii. Będzie również nieco o technologii w służbie ESG i systemu kaucyjnego.  Swój udział zapowiedzieli już Andrzej Ruszkowski, Deputy Operational Director for non-fuel offer w Anwimie, Marek Lipka, członek zarządu, dyrektor handlowy i łańcucha dostaw Carrefour Polska, Arkadiusz Kawa, managing director w Sieci Badawczej Łukasiewicz - Poznańskim Instytucie Technologicznym oraz Andrzej Izraelski, dyrektor handlowy, członek zarządu, Lewiatan Holding S.A.

To jednak nie wszystko, bo nie zabraknie również licznych prezentacji. Zaproszeni eksperci opowiedzą m.in. o budowaniu lojalności przy wykorzystaniu narzędzi cyfrowych, także poprzez aplikację zakupową. Będzie słowo o unified commerce, a także o wykorzystaniu automatyki do usprawniania procesów logistycznych.

Poświęcimy też nieco czasu zagadnieniu miejskich centrów micro-fulfillmentu i ich roli w procesie automatyzacji handlu.

Prezentację wygłosi również Marcin Popławski, eBusiness manager w Nestle Polska, który opowie o tym, jak producenci żywności mogą budować swoją pozycję w e-commerce poprzez wchodzenie na różne platformy marketplace oraz budowanie własnego sklepu internetowego.

Kongres Retail Trends 2023, organizowany przez Wydawnictwo Gospodarcze, odbędzie się 25 maja 2023 r. w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel w Ożarowie Mazowieckim k. Warszawy.

Więcej informacji (w tym pełny program wydarzenia): www.retailtrends.pl

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na kongres Retail Trends 2023.

Kongres Retail Trends 2023 odbędzie się 25 maja  

 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz Komentarz dodany pomyślnie - oczekuje na weryfikację

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także