06.04.2020/09:01

Robert Rękas, Lewiatan Holding: Rząd powinien zadbać o dostępność maseczek i środków dezynfekcyjnych w sklepach

- Istotne jest, by rząd zadbał o dostępność środków prewencyjnych dla sklepów, aby zakupy były bezpieczne, a dostęp do żywności dla społeczeństwa był zabezpieczony. Mowa tu o maseczkach, rękawiczkach, środkach dezynfekcyjnych. Są one niezbędne, a obecnie trudno je nabyć - mówi portalowi wiadomoscihandlowe.pl Robert Rękas, członek zarządu Lewiatan Holding.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

 • iwa2 07.04.2020

  W moim markiecie skończyły się plastikowe, jednorazowe rękawiczkiczki. Zamówienie poszło dawno temu, ale towar jest niedostępny.... Jak jako sklep mamy dać wg ustawy dostępność rękawiczek skoro nie ma ich na rynku sprzedaży?
  I jeszcze jedno pytanie: wg nowych wytycznych sklep ma udostępnić bądź rękawiczki jednorazowe, bądź przynajmniej płyn dezynfekujący.... Mój znajomy b ył w dość dużym sklepie alkohilowym, ale nie markecie i pani go nie wpuściła bo nie miał rękawiczek....ł

  Jak to tak naprawdę wygląda? Bo dzisiaj wchodząc do warzywnieka 10 razy mniejszego taki p[łyn do dezynfecji był... |
  Więc o co chodzi?

 • Kuba 06.04.2020

  Dziś dzwoniłem do apteki z pytaniem czy mają maski-oczywiście nie mają. Tak dba państwo o obywateli. Kraj z kartonu i tego z odzysku. Niestety :/

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.