09.03.2020/14:21

Rosjanie zatrudnili robota, który przywita w sklepie

Rosyjska sieć parków handlowych wprowadziła do hali sprzedażowej robota, którego zadaniem jest witanie klientów – donosi serwis retail.ru.

W sieci centrów handlowych Mega, które działają na całym obszarze Rosji pojawił się nietypowy pracownik. W jednym z obiektów działających pod tym szyldem klientów wita człowiekopodobny robot.

Jest to model o nazwie Promobot V4. Elektroniczny pracownik nie tylko wita i udziela informacji, ale i podnosi humor obdarzając klientów komplementami, opowiada kawały, a nawet tańczy.

Obecnie pod szyldem Mega działa 14 centrów handlowych, m.in. w Moskwie, Petersburgu, Jekaterynburgu, Nowosybirsku, Omsku i Samarze. Placówki działają w miastach, które liczą ponad 1 mln. mieszkańców. Wśród najemców powierzchni handlowej w parkach Mega są też operatorzy handlowi – IKEA, Auchan, Obi, Decathlon, Leroy Merlin.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.