11.01.2016/12:06

Rośnie odwiedzalność Dekady Malbork

Już w pierwszych dniach funkcjonowania Dekady Malbork obiekt odwiedziło ponad 27 tysięcy osób – zapewniają przedstawiciele Centrum Handlowego.

Tenantmix centrum handlowego o powierzchni 5400 mkw. jest dopasowany do potrzeb lokalnego klienta. Ofertę centrum handlowego tworzą popularne sieci modowe m.in. H&M, Martes Sport, Rossmann, Big Star Diverse, CCC oraz YES i RTV EURO AGD.

- Decyzję o wejściu do Dekady Malbork podjęliśmy po dogłębnej analizie potencjału rynku lokalnego. Istotna była też lokalizacja obiektu, blisko centrum miasta i przy drodze przejazdowej - komentuje Paweł Korobacz, dyrektor ds. ekspansji i organizacji Sieci Detalicznej YES.

Centra handlowe sieci Dekada są ulokowane w obszarze oddziaływania co najmniej 100 tys. mieszkańców i są to przeważnie mniejsze miejscowości lub osiedla dużych miast. Sieć Dekada buduje również centra komunikacyjno-handlowe.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.