07.03.2021/11:12

Rossmann, Action i Pepco planują otwarcia w centrum handlowym Okęcie Park w Warszawie

W centrum handlowym Okęcie Park w Warszawie w marcu 2021 roku rozpoczną się prace adaptacyjne i zmiana układu lokali na parterze. Dzięki takiej reorganizacji, zostaną wydzielone powierzchnie pod nowe sklepy, którymi będą Action, Pepco i Rossmann.

Każdy z nowych lokali w centrum handlowym Okęcie Park będzie miał oddzielne wejście bezpośrednio z parkingu. Operator obiektu podkreśla co jest rozwiązaniem szczególnie docenianym przez klientów w czasach podwyższonego reżimu sanitarnego.

Sieci Action zajmie 900 mkw., Pepco - 630 mkw., a Rossmann - 420 mkw. Nowi najemcy otworzą swoje lokale pod koniec pierwszej połowy roku.

W CH Okęcie Park zlokalizowane jest w Warszawie przy Al. Krakowskiej 61, przy drodze wylotowej na Kraków, Katowice i Wrocław, a niedaleko lotniska im. Fryderyka Chopina. W kilku budynkach działają hipermarket m.in. Auchan, Agata Meble, Media Markt, Jysk i Burger King. Parking naziemny i podziemny liczy łącznie ok. 1,5 tys. miejsc.

- Wiemy, że Okęcie Park ma grono stałych klientów, którzy cenią sobie różnorodną ofertę dostępną w jednym miejscu. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom chcemy tę ofertę uzupełnić i jeszcze bardziej zróżnicować. Polscy konsumenci lubią robić zakupy szybko, wygodnie i najlepiej móc załatwić wiele spraw w jednym miejscu. Pojawienie się w centrum sklepów takich marek jak Action, Pepco i Rossman z całą pewnością pozwoli ten cel zrealizować. Jestem przekonany, że będzie to także z korzyścią dla innych najemców i przyczyni się do wzrostu odwiedzalności całego obiektu – podkreśla Henryk Rytwiński, COO Onyx Asset Management.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także