15.03.2022/19:28

Rossmann otworzy drogerię w Azerbejdżanie

Jeszcze w tym roku Rossmann otworzy swoją pierwszą drogerię w Baku w Azerbejdżanie za pomocą spółki Veysəloğlu-Rossmann LLC. Produkty niemieckiej firmy już były sprzedawane w tym kraju od 2018 r. we współpracy z firmą Veysəloğlu, która wprowadziła je do sprzedaży.

„Nasze marki własne zostały do tej pory dobrze przyjęte, a Baku to rozwijające się miasto z wieloma możliwościami” - powiedział Raoul Roßmann, rzecznik zarządu. 

Grupa Veysəloğlu ma 25-letnie doświadczenie w branży handlowej, zarządza 1300 sklepami na terenie Azerbejdżana. To jeden z wiodących detalistów zarządzający ogólnospożywczymi placówkami handlowymi. 

„Grupa Veysəloğlu jest silnie reprezentowana w handlu detalicznym żywnością w Azerbejdżanie i może polegać na ugruntowanej infrastrukturze. Połączenie tej wiedzy z naszą tworzy obiecujące perspektywy dla obu stron” – dodał Raoul Roßmann.

Oprócz marek własnych w drogerii Rossmann będzie teraz dostępny również wybór produktów kosmetycznych i przemysłowych światowych producentów.

Po Polsce, Węgrzech, Czechach, Albanii, Republice Kosowa, Turcji i Hiszpanii, Azerbejdżan jest ósmym krajem, w którym drogerie pod nazwą Rossmann znajdą się poza granicami Niemiec.
 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także