02.11.2020/08:51

Rossmann przedłuża promocję w ramach godzin dla seniorów

Sieć drogerii Rossmann poinformowała o przedłużeniu 10-proc. promocji dla osób powyżej 60 roku życia do 13 listopada. Akcja obowiązuje w ramach wprowadzonych przez rząd godzin dla seniorów, a więc między godz. 10 a 12, od poniedziałku do piątku.

Promocja Rossmanna dla seniorów będzie dostępna wyłącznie w sklepach stacjonarnych. Nie skorzystają z niego klienci drogerii internetowej Rossmanna, niezależnie od wieku.

- Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze, dlatego chcemy was zachęcić do korzystania z tego przywileju. W tym czasie w sklepach jest mniej klientów i łatwiej zachować tzw. dystans społeczny - podkreśla drogeryjna sieć w komunikacie.

Rabaty przygotowane dla seniorów w Rossmannie naliczą się automatycznie przy kasie podczas transakcji.

Promocje dedykowane osobom starszym i dostępne wyłącznie między 10 a 12 to sposób sieci handlowych na częściowe zniwelowanie strat wynikających z wprowadzonych przez rząd w połowie października godzin dla seniorów. Praktyka pokazuje, że seniorzy wciąż robią zakupy w różnych porach dnia, a sieci starają się to zmienić poprzez adekwatną politykę rabatową.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • CCCC 02.11.2020

    BĘDĄ WYSYŁAĆ BABCIE PO ZAKUPY

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także