13.04.2017/11:24

Rossmann rozwija aplikację mobilną

Sieć drogerii Rossmann uruchomiła nową aplikację mobilną Rossmann PL i wirtualną kartę lojalnościową Klub Rossmanna. Projekt jest z jednaj strony programem lojalnościowym, zaś z drugiej umożliwia uczestnikom korzystanie z licznych udogodnień i promocji, które zostaną dla nich przygotowane w sklepach i internecie.

Członkowie Klubu Rossmanna będą mogli zdobywać rabaty i regularnie otrzymywać oferty dopasowane do ich potrzeb. Otrzymają powiadomienia o najnowszych promocjach, a także 20 proc. rabat na wydruk zdjęć, czy dodatkowe rabaty w programie Rossnę! (do 10 proc.).

Dzięki aplikacji Rossmann PL klienci mogą również zlokalizować drogerie Rossmann w okolicy, zrobić zakupy online, mieć dostęp do porad i inspiracji dopasowanych do swoich potrzeb, a także dowiadywać się o najnowszych produktach i premierach.

Aby korzystać z udogodnień użytkownik musi pobrać bezpłatną aplikację Rossmann PL z jednego ze sklepów Google Play, App Store lub Windows i zarejestrować się w aplikacji. 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.