18.08.2020/20:26

Rossmann uruchamia nową stronę rekrutacyjną

Rossmann zaprezentował nową odsłonę strony internetowej dla osób chcących pracować u właściciela sieci drogerii. Dla kandydatów zainteresowanych pracą w firmie przygotowano witryę kariera.rossmann.pl.

Oferty pracy, pakiet benefitów, propozycje praktyk i staży, informacje o szkolenia i programach rozwojowych dla pracowników – to najważniejsze na stronie zakładki dotyczące zatrudnienia w Rossmannie. Kandydaci mogą aplikować na stanowiska w: centrali firmy, Centrum Informatycznym, sklepach i centrach logistycznych.

O tym, jak wygląda etap rekrutacji opowiada krótki film przygotowany przez zespół Rossmanna.. W związku z pandemią, dbając o bezpieczeństwo rekrutowanych i rekrutujących, wszystkie rozmowy o pracę prowadzone są on-line (wideokonferencje lub połączenia telefoniczne).

- Nasi potencjalni pracownicy mogą też dowiedzieć się wszystkiego o „Pozytywnie Zakręconych”, czyli największym w Polsce programie rozwijania pasji pracowników. Co roku organizujemy ponad 160 wydarzeń dla pracowników z całej Polski. Ich uczestnicy: nurkują, pływają na deskach do kitesurfingu, mają warsztaty taneczne, kulinarne, a nawet robią patenty na sternika motorowodnego. Za to zimą jeżdżą na nartach i snowboardzie – podaje Rossmann.

Firma zapewnia, że dzięki nowej stronie studenci dowiedzą się jak można aplikować na staże i praktyki, a także poznają ambasadorów firmy, którzy tak jak oni, zapragnęli połączyć zajęcia na uczelni ze zdobywaniem praktycznych umiejętności.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także