20.03.2020/12:57

Rossmann wprowadza premie dla pracowników

Drogerie Rossmann wprowadziły premię 750 zł brutto dla pracowników sklepów za pracę w szczególnych warunkach w dniach od 16 marca do 15 kwietnia.

„Podjęliśmy także wiele działań mających zapewnić bezpieczne zakupy naszym klientom oraz bezpieczne warunki pracy naszym pracownikom. Niektóre sklepy skróciły godziny pracy, kierownictwo drogerii może także podjąć decyzje o ograniczaniu liczby klientów w sklepie czy wyznaczeniu stref 1 metra od kas. Przekazaliśmy pracownikom środki do dezynfekcji rąk oraz kas, terminali itd. Jeśli ktoś chce pracować w rękawiczkach, są one do dyspozycji w sklepach. W krótkim czasie dostępne będą też maseczki” – czytamy w przesłanym komunikacie.

Sieć przygotowała także skierowaną do klientów akcję, by zachęcić ich do korzystania z usługi click&collect, kas samoobsługowych i bezgotówkowych form płatności oraz nie korzystali z testerów. Firma prosi także o zachowywanie bezpiecznych odległości (1-1,5 metra) i nie tworzenie kolejek.

Dodaj komentarz

3 komentarze

 • Magda 30.03.2021

  Nie ośmieszanie się, pracowników traktujące jak mięso armatnie!

 • Robert1995 28.03.2020

  Premia tej wysokości przysługuje tylko osobom które w tym okresie wypracują minimum 168 h, jest też wyznaczona niższa premia za wypracowanie minimum 120. Jeżeli w tym czasie ktoś będzie mniej niż 120 h nic nie dostanie. Inne sieci za jeden dzień dają premię. To są naprawdę ciężkie warunki pracy, szczególnie że dużo ludzi olewa obostrzenia.

 • Agga 20.03.2020

  Zgadzam się z tymi premiami ale tam jest też ochrona co z nim nie dostaną oczywiście nic. I jeszcze im wprowadzili że mają pamagać roskładsc towar oni nie są narażeni.,
  ..!!!!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.