20.08.2020/16:21

Rossmann wszedł do galerii zarządzanej przez Ceetrus Polska

Do portfolio najemców obecnych w centrach i galeriach handlowych zarządzanych przez Ceetrus Polska dołączył Rossmann. Pierwsza drogeria z portfolio Ceetrus została otwarta 20 sierpnia w pomorskim Centrum Handlowym Auchan Gdańsk i zajęła lokal o powierzchni 370 mkw. 

Ceetrus Polska, który jest inwestorem, deweloperem, komercjalizatorem i zarządcą galerii oraz Centrów Handlowych Auchan, sukcesywnie rozwija współpracę z nowymi markami. Firma koncentruje się na tym, aby tenant mix w jej obiektach był jak najbardziej szeroki, a klienci centrów handlowych mogli korzystać z różnorodnej oferty.

– Centrum Handlowe Auchan Gdańsk jest chętnie wybierane jako miejsce zakupów przez mieszkańców Trójmiasta. Mogą tu znaleźć salony z różnorodnych kategorii od mody, przez usługi, gastronomię, kulturę i multimedia, po produkty z segmentu zdrowia i urody. Rozpoczęcie współpracy z siecią Rossmann wzbogaci naszą ofertę i sprawi, że klienci podczas jednej wizyty będą mogli zrobić kompleksowe zakupy dla rodziny i domu – mówi Monika Brandeburg, property manager Centrum Handlowego Auchan Gdańsk. 

W sklepie Rossmann, który zajął lokal o powierzchni 370 mkw., klienci mogą znaleźć artykuły z wielu kategorii, m.in. produkty do pielęgnacji ciała, włosów i twarzy, kosmetyki kolorowe, artykuły higieniczne, produkty zapewniające ochronę przeciwwirusową, produkty do prania i utrzymania czystości w domu. W ofercie znajduje się również bogaty wybór artykułów dla dzieci w różnym wieku oraz żywność.

Rossmann jest liderem rynku drogeryjnego w Polsce, a zakupy w drogeriach należących do sieci robi ponad 820 tys. Polaków rocznie. W całej Polsce działa ponad 1,4 tys. sklepów sieci, a spółka zatrudnia 19 tys. pracowników. Oferuje swoim klientom 21,5 tys. produktów polskich i zagranicznych (w sumie 800 marek) i firmuje 27 marek własnych.
Drogeria Rossmann wzbogaci ofertę Centrum Handlowego Auchan Gdańsk w segmencie zdrowia i urody, która tworzą również Apteka dla Ciebie, Drogerie Natura, Stara Mydlarnia oraz Yves Rocher. 

Centrum Handlowe Auchan Gdańsk jest jednym z największych obiektów handlowych w Trójmieście i pierwszym, jaki powstał w Gdańsku. Jego ofertę tworzy ponad 70 sklepów i punktów usługowych. 

Z kolei, Ceetrus Polska działa jako inwestor, deweloper, komercjalizator i zarządca centrów, galerii oraz parków handlowych Auchan. Firma Ceetrus powstała w 1976 roku we Francji, a dziś jest obecna w 10 krajach w Europie. W Polsce prowadzi działalność od 1996 roku. Obecnie jest właścicielem 24 centrów handlowych i zarządza powierzchnią handlową o wielkości blisko 700 tys. mkw.

Ponadto Ceetrus Polska jest wyłącznym komercjalizatorem lokali o łącznej powierzchni handlowej ponad 53 tys. mkw. w 31 obiektach handlowych z hipermarketami i supermarketami Auchan. Firma dysponuje również portfolio blisko 180 ha terenów inwestycyjnych. Ceetrus Polska rozwija działalność w takich obszarach, jak handel, nieruchomości mieszkaniowe, biura, turystyka i rekreacja. 
 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także