08.04.2021/14:56

Rossmann buduje zasięg marketingowy. Ma w tym pomóc loteria

Firma uruchomiła loterię o nazwie „Potrząśnij na szczęście”, aby z niej skorzystać trzeba zainstalować aplikację. Sieć drogerii zapewnia, że codziennie do wygrania są nagrody z puli 1,5 mln produktów. 

Do 16 maja, co tydzień, klienci mogą zdobyć 15 tys. zł. W maju odbędzie się też losowanie nagrody głównej, czyli 150 tys. zł.

Jak poinformowała firma, codziennie w Rossmannie można wygrać kremy, szampony, mydła, olejki do ciała czy zdrowe przekąski. 

W loterii można brać udział wielokrotnie. Oprócz możliwości wygrania nagród rzeczowych w postaci produktów, klient otrzymuje także punkty (20 zł to 1 punkt). Każde 10 punktów daje 1 los w losowaniu nagrody tygodniowej – 15 tys. zł. Natomiast 30 punktów to równowartość 1 losu w losowaniu nagrody głównej, czyli 150 tys. zł. Jeżeli klientowi nie uda się wygrać nagrody rzeczowej, wówczas otrzymuje on 3 dodatkowe punkty.

Jeśli klient nie uzbiera 10 punktów do najbliższego losowania tygodniowego, a będzie ich mieć np. 8, wtedy przechodzą one na kolejny tydzień. Po uzbieraniu 10, dostaje się 1 los i bierze udział w grze o 15 tys. zł.

Loteria rozpoczęła się 22 marca i potrwa do 16 maja. Losowanie 150 tys. zł odbędzie się 19 maja. 

Pod szyldem Rossmann działa ponad 4,2 tys. drogerii w: Polsce, Niemczech, Czechach, Turcji, Albanii, Kosowie i na Węgrzech. W 2020 r. na polskim rynku działało 1487 drogerii. 
 

Dodaj komentarz

Więcej na temat:

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także