22.02.2017/09:41

Rozłam wśród związkowców z Biedronki. W tle polityka i 500+

W ostatnich tygodniach przy Jeronimo Martins Polska zaczęła działać nowa organizacja związkowa. Utworzyli ją w większości niedawni członkowie NSZZ "Solidarność", niezadowoleni z działań prowadzonych przez ten związek. Tylko na wiadomoscihandlowe.pl ujawniamy kulisy tego rozłamu.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

6 komentarzy

 • Z przypadku poznany przypadek 08.05.2017

  Skończcie z tym durnowatym jacynkiem,to taki nieprzyjemny,obleśny gościu i do tego bezczelny. Żadnej firmie nie życzę takiego osobnika w swoich szeregach. Temu dziadowi wydaje się,że pozjadał wszystkie rozumy.

 • Elka biedronka 05.05.2017

  Etyka chrześcijańska. A ja ateistka, to już do związku nie mogę? No i do tego głosowałam na Nowoczesną.

 • Panda w łapę 05.05.2017

  Obrońca pracowników, organizuje strajk. A po cichu zgadza się na odstrzał byłego kolegi. Związki zawodowe nie lubią konkurencji.

 • do Basi 24.03.2017

  500 plus to raz, regulamin wynagradzania to dwa, oświadczenia o dochodach przez internet to trzy... można dodać wiele innych różnic i kłamstewek

 • basia 1969 24.03.2017

  Pan Piotr pisze ,że nie chce niczyjej krzywdy. A dokumenty zaprzeczają ...

 • zorientowana 26.02.2017

  Można doprecyzować, że pracodawca w wypowiedzeniu powołał się na pismo ........związku zawodowego, jako powód rozstania. Kwestią nadrzędną jest ,że w dniu wypowiedzenia najpierw ....udzielono urlopu wypoczynkowego, a sam zainteresowany nie mógł podjąć pracy na stanowisku gdyż... pracodawca nie dopilnował szkoleń okresowych z zakresu BHP. Dodajmy fakt, że pismem z dnia 7 grudnia pracodawca dostał pisemną informację o gotowości powrotu na sklep. Smaczku dodaje fakt ,że Jacyno na stonie fb od sierpnia 2016 roku wspominał , że w czerwcu 2017 r ,chce złożyć rezygnację z funkcji związkowej. Odnośnie legalności organizacji , z posiadanej wiedzy Jacyno nie podjął zatrudnienia w innym zakładzie pracy i od dnia wypowiedzenia jest na zwolnieniu lekarskim.........

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.