28.09.2016/12:59

Rozporządzenie ws. e-paragonów niezgodne z konstytucją?

Zdaniem Jędrzeja Niklasa z Fundacji Panoptykon, projekt rozporządzenia ministra finansów "w sprawie kryteriów i warunków technicznych, którym muszą odpowiadać kasy rejestrujące" - czyli rozporządzenia dotyczącego tzw. e-paragonów - jest niezgodny z konstytucją.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Medal 29.09.2016

    Widać, że wcześniejsze protesty przeciwko zagrożeniu były sterowane przez środowisko PIS. Teraz PIS wprowadza takie prawo, które grozi totalną utratą prywatności i nikt głośno nie protestuje. W jakimś stopniu wynika to z tego, że PIS posługuje się bolszewickimi metodami - czyli wiele rzeczy robi w ukryciu i kłamie jeśli chodzi o prawdziwy cel różnych działań.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.