17.11.2022/13:30

Edukacja fundamentem rozwoju osób prowadzących własny biznes [WEBINAR]

Jak poradzić sobie z barierami prawno-administracyjnymi, wybrać optymalną lokalizację sklepu i stałych, sprawdzonych dostawców, jak zarządzać zespołem pracowników, rozwijać dalej swój biznes w czasie szalejącej inflacji i drożejącej energii – te pytania zadają sobie zarówno doświadczeni przedsiębiorcy, jak i osoby, które rozważają założenie własnej firmy. 

Gdzie znaleźć odpowiedzi na nie, jak prawidłowo odczytywać dane płynące z rynku oraz gdzie szukać rzetelnej informacji i wsparcia opowiedzą goście webinaru „Edukacja fundamentem rozwoju osób prowadzących własny biznes” w ramach kolejnego spotkania WH Fokus.

Nasi prelegenci opowiedzą m.in. dlaczego rozwój osobisty i biznesowy jest aktualny szczególnie wówczas, gdy na rynku panuje niepewność gospodarcza i jakie możliwości mają przedsiębiorcy, którzy na co dzień działają w branży handlu detalicznego oraz ci, którzy dopiero rozważają otwarcie sklepu spożywczego. 

Start 29 listopada, godz. 10:30. Udział w webinarze jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji. Partnerem webinaru jest Żabka, będąca właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu modern convenience.

NIE ZWLEKAJ, ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!!!

Głównym celem webinaru jest uświadomienie tego, że podniesienie kompetencji biznesowych daje przewagę konkurencyjną na rynku.

W trakcie spotkania przedstawimy też praktyczne rozwiązania w obszarach:

  • podniesienia poziomu kompetencji biznesowych: 
  • zdobycia nowych umiejętności potrzebnych w prowadzeniu sklepu;
  • rozwoju kompetencji zarządzania efektywnością;
  • rozwoju przedsiębiorczości;
  • rozwoju kompetencji miękkich;
  • rozwoju umiejętności zarządzania personelem;
  • podniesienia świadomości na temat konieczności dokształcania się w biznesie;
  • zwrócenia uwagi na dostępne narzędzia pomagające w zarządzaniu sklepem (wskazanie na źródła wiedzy i inspiracji).

Wśród sieci, które wspierają rozwój kompetencji swoich franczyzobiorców jest Żabka. Jako franczyzodawca, firma realizuje liczne programy mające na celu podniesienie kompetencji przedsiębiorców prowadzących placówki pod jej szyldem.

<<< REJESTRACJA >>> 

NIE ZWLEKAJ, ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!!! START 29 LISTOPADA, godz. 10:30

 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także