15.11.2019/23:34

Ruch otwiera pierwszy salonik prasowy w nowym formacie [GALERIA]

13 listopada otwarty został pierwszy salonik prasowy sieci Ruch w nowym formacie wizualnym i przestrzennym, który umożliwia sprzedaż nowych produktów asortymentu detalicznego i gastronomicznego przy jednoczesnym zapewnieniu szerokiego dostępu do prasy i usług.

- To wydarzenie o znaczeniu lokalnym, ale i ogólnopolskim. W Wyszkowie otwieramy salonik prasowy, który daje klientom dostęp do ponad 1000 tytułów prasowych, ale także umożliwia skorzystanie z oferty gastronomicznej czy szerokiego asortymentu detalicznego. Punkt Ruch-u w Wyszkowie to także mini centrum usług, w którym można nadać i odebrać przesyłkę (Paczka w Ruch-u), zarejestrować startery telekomunikacyjne, zrealizować przelewy, opłacić rachunki oraz wypłacić gotówkę za pomocą usługi Cash Back – mówi Miłosz Szulc, prezes Ruch S.A.

Nowy format saloniku prasowego to m.in. efekt współpracy sieci Ruch z Urzędem Gminy w Wyszkowie. Wymagania dotyczące ładu przestrzennego Gminy pozwoliły na wdrożenie nowej – przystającej do wymagań Gminy – bryły kiosku.

W ofercie nowego saloniku prasowego Ruch w Wyszkowie pojawią się hot-dogi, zapiekanki, kanapki, drożdżówki, pączki oraz gorące napoje takie jak aromatyczna kawa, herbata czy czekolada. W nowym formacie saloniku prasowego znaleźć można artykuły spożywcze (zimne napoje, słodycze, słone przekąski), artykuły tytoniowe oraz akcesoria do palenia, szereg produktów kosmetycznych, leki i artykuły szkolno-biurowe.

Salonik Prasowy w Wyszkowie jest też pierwszym punktem Ruch-u, w którym klienci mogą skorzystać z nowej oferty książek. Już niebawem w 404 kioskach sieci klienci zyskają dostęp do 100 000 tytułów książkowych.

- To efekt realizacji naszej strategii biznesowej. Wracamy do korzeni – „Prasa, książki, Ruch” – to hasło silnie zakorzenione w świadomości Polaków. Obecnie uruchamiamy nowy produkt, jakim są książki w naszych kioskach. Chcemy zbudować silną pozycję na rynku wydawniczym zapewniając czytelnikom dostęp do książek nawet w małych miejscowościach, gdzie nie ma stacjonarnych księgarni. Nasza sieć sprzedaży oraz jej integracja z aplikacją internetową pozwalają na dostęp do 100 000 tytułów książkowych w punktach Ruch-u. Zaczynamy od 404 kiosków. W 2020 roku zamierzamy rozwinąć ten projekt do ponad 1000 punktów, w których będzie można kupić książki – mówi Piotr Regulski, członek zarządu Ruch S.A.

Projekt zostanie wdrożony dzięki współpracy partnerskiej z największym dystrybutorem książek w Polsce – OSDW Azymut.

W pierwszym etapie wprowadzania do sprzedaży książek, w każdym z ponad 400 punktów na ekspozytorach dostępnych będzie od 30 do 80 książek (w przypadku zainteresowania tytułem niedostępnym fizycznie w kiosku wystarczy złożyć zamówienie u kioskarza, a książka trafi do punktu w przeciągu maksymalnie 48 godzin). Dostawy książek będą realizowane raz w tygodniu, co gwarantuje czytelnikom dostęp do najnowszych pozycji na polskim rynku wydawniczym.

Dodaj komentarz

6 komentarzy

 • Starszy Nadkioskarz 18.11.2019

  Grażyna , weź się przytul kobieto , lżej Ci będzie na sercu.

 • Grazyna_55 18.11.2019

  Panie moderatorze, albo Pani moderator, miałam podstawy żeby napisać ze to będzie przekręt stulecia, albo inaczej, to może być przekręt stulecia , przecież wydawcy zostali wyrolowani a Gazeta Finansowa artykuł opatrzyła tytułem "Wzór na przekręt doskonały" i tutaj możecie przeczytać (fragment komentarza niezgodny z regulaminem) To ze firmie się nie podoba to jedno a to że taka jest rzeczywistość to druga sprawa

 • Misia 18.11.2019

  Otwarto punkt przezucono towar z zamkniętych. Inni dostają ochlapy żeby jeden był wzorcowy. W reszcie punktów ajenci na własnej działalności nie mogą nawet wyjść do toalety i żeby zjeść w spokoju jeden ciepły posiłek bo już ludzie bzdury na forach wypisują. Reszta punktów bez wody, kanaluzy i toalety. A AJENT jako niewolnik lub zakładników po 12 godz na swojej własnej działalności. Bo nie wielu klientów wie że punkty są bez mediów sanitarnych. Ba nawet myślą że punkty to powinny dla ich przyjemności być czynne po 24god a ajenci lub najemcy w pampersach po 12godz maja siedzieć. Bo taki przychodzi i akurat nieczynne. Lub przychodzi kiedy doba kasować zamknięta a raport się drukuje. Bo on chce paczkę. Gdzie był przez resztę dnia. Ruch to firma skazana na zagładę ponieważ Żabki i inne sklepiki je wyparly. Towar byle jaki, ceny z kosmosu.

 • Grazyna_55 17.11.2019

  Ponieważ pierwszy komentarz jak widzę zgłoszono do moderacji to uzuełniam informacje. W komentarzu podałam dane odnośnie długów u wydawców a informacje do tego wzięłam z https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/wiceprezes-ruchu-700-kioskow-pustych-ajentami-moga-byc-emeryci-i-studenci tak wiec nie są to wymysły a prawdziwe dane. Co do wejścia CBA to tez żadna tajemnica bo w internecie są dostępne informacje na ten temat, a datę będę pamiętać dokładnie gdyż w tym dniu odbyła sie we Wrocławiu pierwsza nasza sprawa o wydumany przez tą firmę niedobór. O akcji CBA można teżprzeczytać tutaj https://www.wprost.pl/kraj/10169924/wielka-akcja-cba-agenci-wkroczyli-do-siedziby-min-ruchu-i-alior-banku.html a na temat "niedoborów" możemy tomy napisać a ja jeszcze dużo więcej mam do powiedzenia. Może wreszcie prokurator krajowy weźmie sie solidnie za tych którzy oszukiwali i oszukują ajentów

 • Rudik 17.11.2019

  Widze ze beda kolejnych jeleni szukac oszukali agentów sprawy w prokuraturze mnustwo poszkodowanych na dziesiątki a nawet setki tysięcy złotych tam przekręt goni przekręt ale juz sa wygrane sprawy w sądzie z tymi oszustami

 • Grazyna_55 17.11.2019

  Książki ??? :D :D :D :D :D :D to będzie (moderator: fragment wpisu usunięty), wyrolowali wydawców prasy a teraz wyrolują wydawców księżek. Gmina Wyszków, chyba na mózg upadliście whodząc w interesy z Ruchem "Gremi Media (wydawca „Rzeczpospolitej” i „Parkietu”) na przełomie ub. i br. odpisało 3,92 mln zł z 4,9 mln zł środków od Ruchu zagrożonych nieściągalnością. U Edipresse Polska odpis wyniósł 8,3 mln zł, u ZPR Media (wydaje m.in. „Super Express”) - 9,2 mln zł, u Burda Media Polska - 3,2 mln zł, a u Infor Biznes - 6,41 mln zł. Wydawca „Do Rzeczy” odpisał 1,77 mln zł, a Marquard Media Polska - 2,3 mln zł." o oszukanych ajentach już nawet nie wspomnę. Więszość odchodzących to dziesiątki tysiecy niedoborów i nic się nie zmieniło, jak było w latach 2012-2014 tak jest nadal. Odchodzący teraz dostają na pozegnanie od 14 do 50 tysiecy manka. Omijać szerokim łukiem tą firmę. 21.11. 2018 do siedziby Ruchu weszło CBA, w prokuraturze toczy się postępowanie przeciwko Ruchowi z art. 286 KK wniesione przez Ajentów.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.