17.12.2018/20:35

Miłosz Szulc nowym prezesem sieci Ruch. Potężne zmiany w zarządzie dystrybutora prasy

Rada nadzorcza Ruch S.A. w restrukturyzacji zdecydowała o wzmocnieniu zarządu spółki menedżerami z wieloletnim doświadczeniem w obszarach logistyki, dystrybucji i sprzedaży. To efekt przyjętego planu restrukturyzacji spółki, która wchodzi w kolejny etap działań naprawczych.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych Subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

Kliknij i sprawdź wszystkie korzyści z prenumeraty WH Plus

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Dostęp do ekskluzywnych treści publikowanych wyłącznie na naszym portalu
 • Dostęp do wszystkich bieżących artykułów - newsów, analiz, raportów, komentarzy, wywiadów
 • Dostęp do całego archiwum artykułów na portalu wiadomoscihandlowe.pl - ponad 50 tys. materiałów dziennikarskich
W ramach Prenumeraty WH Plus także:
 • 6 wydań magazynu Wiadomości Handlowe w wersji drukowanej i e-wydania
 • Raport:Lista 60 regionalnych i lokalnych spożywczych sieci handlowych – trendy, prognozy wyzwania dla małych sieci
 • Tygodniowy przegląd kluczowych informacji i analiz. W każdy piątek w twojej skrzynce e-mail.
 • Gwarantowane miejsce na webinarach organizowanych przez Wiadomości Handlowe
 • Rabat 30% na wybrane raporty WH MARKET
Dodaj komentarz

6 komentarzy

 • Jędrek 19.12.2018

  sytuacja przypomina mi film Kariera Nikosia Dyzmy, kupił Orlen papierosy i sprzedał w Komis, a w Nikosiu zaś był przekręt z cukrem, co zaś z Ajentami i firmami które Ruch oszukał??? Dlaczego tych Państwo nie chroni a nie ratuje tego co perfidnie wydawał zbyt wiele na wynagrodzenia dla Prezesów nie płacąc wydawcom za towar i oszukując ajentów oraz firmy współpracujące. Dla mnie Państwo przestaje być Państwem Prawa wspierając tych co działają na granicy prawa a nawet bezprawnie.

 • Jędrek 19.12.2018

  jednym słowem przepis na sukces założyć FIRMĘ albo przejąć z tradycjami, zadłużyć ją na miliony wyprowadzając pieniądze jako wynagrodzenia najlepiej 350 tyś dla Prezesa i parę milionów na Firmy doradzające, potem zwinąć żagle i poprosić kolegów ze spółek Państwowych o wsparcie upadającej firmy tym samym mieć jeszcze współczucie od ciemnego Ludu. Brawo Polskie Państwo

 • Bakbar 18.12.2018

  prasa zdycha to i spora część punktów Ruch zdycha, za wolno i nieskutecznie reagował na zmiany, przemian na rynku się nie zatrzyma, dostosuj się albo zgiń. Punkty które są przy ruchliwych przystankach jakoś prosperują inne dawno powinne być pozamykane, a z tego co widzę ładowano tam pieniądze

 • Anty 18.12.2018

  Ajentów a może nazwijmy to wprost niewolników , mają wszyscy głęboko ... niech Pan szanowny prezes zbawca narodu zajmie sie moze i tematem umów jakież to ajenci mają z ruchem bo to od tego trzeba zacząć . I zrestrukturyzować posady fotografów tj kierowników sprzedaży . Jak to ruch w licznych pismach zwykł posiadać ajenci są kluczowymi partnerami tylko że bez żadnych praw zapinaną zawsze dodać . Definicja ajenta ruch prywatny przedsiębiorca bez możliwości decydowania o własnej działalności i woli .

 • Podejrzewam 18.12.2018

  Jeszcze kiedyś będzie o tym głośno. Wał nad wały zarówno jak chodzi o upadek jak i o wskrzeszanie trupa. Sam fakt że ani pisowska ani platformiana tv zgodnie milczą na ten temat już sugeruje co tam się może dziać

 • jantar 18.12.2018

  A gdzie w tym wszystkim są agenci?Czyżby byli to tylko wyrobnicy bez żadnych praw,których lekceważy się na każdym kroku

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.