02.07.2020/09:08

Rusz swój e-commerce z Sage Symfonia – naucz się, jak zarabiać w sieci!

Ostatnie miesiące były prawdziwym polem walki dla światowej gospodarki. Nawet najwięksi giganci dotkliwie odczuli i jeszcze odczują skutki wciąż istniejącej pandemii. Polski rynek również przeżywa kryzys. Duży wpływ na tę sytuację mają zachowania i nowe nawyki konsumentów, m.in. dokonywanie zakupów w sieci.

Platforma edukacyjna Sage Symfonia – zobacz jak przenieść biznes do sieci

Przedsiębiorcy, aby przetrwać ten trudny okres, powinni jak najszybciej dostosować się do nowych warunków rynkowych. Pomoc przychodzi od Sage Symfonia, lidera na rynku zintegrowanych systemów zarządzania księgowością oraz obszarem kadrowo-płacowym i sprzedażowym.

E-commerce w praktyce – zdobądź kompletną wiedzę!

„Rusz swój e-commerce” to program, którego uczestnicy dowiedzą się jak sprzedawać więcej i lepiej w internecie. Przygotowany przez doświadczonych specjalistów kurs e-commerce, służy poszerzeniu kompetencji i przygotowaniu przedsiębiorców do przeniesienia biznesu do sieci. Cała platforma dostępna na stronie ruszecommerce.pl to 3 filary wiedzy, które stanowią:

  1. Cztery bezpłatne webinaria z najlepszymi ekspertami z branży (m.in. Ekomersiak.pl, BaseLinker).
  2. Darmowy e-book „Jak wybrać system magazynowy do e-commerce” przygotowany przez Jarosława Żelińskiego, niezależnego eksperta wdrożeniowego z IT-Consulting, oraz specjalistów ds. e-commerce z Sage Symfonia.
  3. Artykuły eksperckie z zakresu e-commerce. To w nich eksperci odpowiadają na pytania związane z prowadzaniem e-biznesu.

Jak zdobywać klientów – za nami trzecie webinarium

18 czerwca odbyło się trzecie spotkanie online – „E-commerce to sztuka integracji”, które poprowadzili Michał Pieprzak (autor bloga Ekomersiak.pl) oraz Emil Walczak (BaseLinker). Rozmawialiśmy m.in. o:

  • kluczowych integracjach w sklepie internetowym
  • automatyzacji obsługi zamówień
  • najczęściej popełnianych błędach
    Nagranie z tego webinarium jest dostępne tutaj: https://ruszecommerce.pl/webinar-3.html

Już 2 lipca o godz. 11.00 odbędzie się ostatnie spotkanie pt. „Jak wybrać system ERP?”. W imieniu Sage Symfonia serdecznie zapraszamy do zapisów oraz odwiedzenia strony projektu: https://ruszecommerce.pl/webinar-4.html

Ty też możesz ruszyć swój e-commerce razem z Sage Symfonia!

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.