21.09.2016/10:14

Rusza budowa gigantycznej Galerii Młociny

Od poniedziałku w pobliżu stacji metra Młociny zaczyna się budowa Galerii Młociny. Wart ponad pół miliarda złotych obiekt ma być gotowy za dwa lata - podaje serwis warszawa.wyborcza.pl.

Zaprojektowana przez pracownię Kuryłowicz & Associates galeria będzie mieć ok. 70 tys. m kw. powierzchni najmu. Blisko 5 tys. mkw. zajmą biura, ok. 3 tys. mkw. - prywatna klinika, a resztę - handel i usługi.

W galerii będzie około 220 sklepów oraz kilkanaście restauracji i kawiarni. Znajdzie się też miejsce na klub fitness i dziewięciosalowe kino. Jego operatorem będzie sieć Cinema3D, to jej pierwszy tak duży obiekt w Warszawie.

Jak podaje warszawa.wyborcza.pl, jeszcze przed rozpoczęciem właściwej budowy inwestor ma już podpisane umowy na wynajem ponad połowy powierzchni galerii. Operatorem spożywczym w galerii ma być Alma.

Więcej na warszawa.wyborcza.pl

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.