18.05.2020/14:07

Rusza Elektrownia Powiśle, a w niej wyjątkowa strefa handlowa i gastronomiczna [GALERIA]

20 maja uruchomiona zostanie zrewitalizowana Elektrownia Powiśle. Dla klientów dostępna będzie część handlowa projektu oraz wybrane koncepty gastronomiczne w strefie Food Hall.

W Elektrowni Powiśle na klientów czekają wyjątkowe zagraniczne marki, m.in. pierwszy w Polsce sklep Urban Outiffiters, pierwszy w Warszawie i drugi w Polsce sklep Weekday, a także salony COS, Levi’s, Converse czy Hugo. Zakupy w Elektrowni Powiśle to także szansa dla miłośników polskich marek, takich jak: Warsaw Concept Store, Jestem Slow Concept Store, Chosen By, Vasina, Confashion, Orska i wiele innych.

Uruchomienie lokali gastronomicznych w Elektrowni Powiśle uzależnione było od terminu kolejnego etapu znoszenia ograniczeń związanych z pandemią. Po ogłoszeniu nowych wytycznych dla gastronomii, strefa Food Hall może zacząć działać razem z częścią handlową.

Strefa gastronomiczna Food Hall w Elektrowni Powiśle to 17 konceptów gastronomicznych oraz 3 bary. Od 20 maja dostępne będą wybrane lokale, m.in. Dim Sum Box, Tel Aviv, Trufla Pasta Bar i The Fry oraz wszystkie bary. Pozostałe koncepty będą otwierać się sukcesywnie, w kolejnych dniach.

Strefa Food Hall została przystosowana do nowych wytycznych dla gastronomii, tak by wszyscy klienci i pracownicy czuli się w pełni bezpiecznie. Docelowo w Food Hallu będzie mogło wspólnie jeść i bawić się ponad 600 osób.

Od poniedziałku, 18 maja, klienci Elektrowni Powiśle mogą także skorzystać z pełnej oferty restauracji zlokalizowanych w budynku B przy placu zewnętrznym od ulicy Zajęczej – serwującej nowoczesną azjatycką kuchnię Pełną Parą oraz unikatowego konceptu Kuby Wojewódzkiego i Józefa Krawczyka – Niewinni Czarodzieje 2.0.

W piątki i soboty w Elektrowni Powiśle działa również eko targ Plonoteka, który już od kilku miesięcy przyciąga klientów poszukujących certyfikowanych i ekologicznych produktów, prosto od lokalnych producentów oraz rolników.

Dbając o bezpieczeństwo wszystkich osób przebywających w Elektrowni Powiśle, na jej terenie wprowadzony został szereg zasad bezpieczeństwa, które nie tylko są w pełni zgodne z wytycznymi dla centrów handlowych i gastronomii, ale także rozszerzają je o dodatkowe rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo odwiedzających. Przestrzeń Elektrowni Powiśle, w tym strefa gastronomiczna Food Hall, została odpowiednio przystosowana do funkcjonowania w nowym reżimie sanitarnym – w wielu miejscach umieszczone zostały instrukcje i oznaczenia informujące o zasadach zachowania oraz środkach bezpieczeństwa obowiązujących na terenie obiektu.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • cinkciarz 22.05.2020

    nawet bankomaty mają dopasowane do wnętrza: https://www.youtube.com/watch?v=Oahky11153o&feature=emb_title

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.