21.04.2020/11:42

Rusza kolejny Eurospar – trwa rebranding marketów sieci Piotr i Paweł

Wasz Sklep Spar otworzył nowy sklep swojej sieci w Suchym Lesie w województwie wielkopolskim. Kolejny Eurospar zajął miejsce marketu sieci Piotr i Paweł.

Od 14 kwietnia dla klientów placówki w Galerii Sucholeskiej dostępne jest 907 mkw sali sprzedaży z szeroką gamą produktów. Nowy Eurospar powstał w wyniku rebrandingu sklepów sieci Piotr i Paweł.

– Nowy sklep Eurospar w Galerii Sucholeskiej zaprojektowaliśmy zgodnie z najwyższymi standardami Grupy Spar i z troską o zadowolenie oraz wygodę konsumentów. Mamy innowacyjne podejście do handlu, analizujemy potrzeby klientów i wychodzimy im naprzeciw – łącząc świeżość i jakość produktów z atrakcyjnymi cenami. W placówce w Suchym Lesie znajdują się m.in.: strefa ze świeżym pieczywem, cukiernia, lada z wędlinami, mięsem, rybami i daniami gotowymi, lodówki z nabiałem oraz świeże warzywa i owoce – od sprawdzonych producentów naszej sieci. W tym trudnym czasie dla gospodarki dokładamy wszelkich starań, aby jak najwięcej produktów do naszych sklepów dostarczali polscy producenci – powiedział Tomasz Syller, dyrektor zarządzający, członek zarządu Wasz Sklep Spar.

W czasie pandemii koronawirusa Spar podejmuje dodatkowe działania zapewniające bezpieczeństwo podczas zakupów. Klientom sklepu zapewnione są środki ochrony osobistej: płyny dezynfekujące oraz jednorazowe rękawiczki foliowe.

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Gość 300 21.04.2020

    Masakra, widać że teraz zmieniają sklepy Piotr i Paweł w Galeriach Handlowych na Eurospar. Najgorsze jest to że oni chcą mieć aż do 70% marki własnej..A to będzie powolny odwrót klientów delikatesowych, Próbowali kiedyś z marką Piotr i Paweł ale to była porażka,klient do tych sklepów przychodzi po produkty których nigdzie nie dostanie. Dobrze zaopatrzone są sklepy franczyzowe.

  • sdf 21.04.2020

    Kiedy afrykanerzy zatrzymają to szaleństwo?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.