23.10.2020/13:22

Ruszył 400. sklep pod szyldem Gama. W planach dalszy rozwój sieci

We wrześniu w Dobrym Mieście przy ul. Jana Pawła II 1 uruchomiona została 400. Gama w Polsce. Tym samym detalista przekroczył kolejną symboliczną granicę w swoim rozwoju na rynku handlowym.

Sklep prowadzony przez PSS Dobre Miasto zlokalizowany jest w centrum miasta i posiada blisko 2 tys. mkw. powierzchni. To placówka po remodelingu, dostosowana do najnowszych standardów sieci Gama.

Od czasu otwarcia 400. sklepu ruszyły także kolejne placówki handlowe pod szyldami Gama lub Gama Mini - w Czarnolesie, w miejscowości Sydół oraz w Dobieszynie.

Gama to ogólnopolska sieć rozwijana w ramach projektu Partnerskiego Serwisu Detalicznego, czyli współpracy między Grupą Eurocash (50 proc. udziałów) a niektórymi spółdzielniami Społem. PSD powstało w 2008 r., a Gama trzy lata później. Obecnie cała sieć skupiona w PSD liczy ponad 730 sklepów, z czego już ponad 400 funkcjonuje pod logo Gama. Rebranding placówek sukcesywnie postępuje.

Jak informowaliśmy w lipcu na portalu wiadomoscihandlowe.pl, Gama zmieniła w ostatnim czasie logo, co uruchomiło proces modernizacji wizualizacji graficznej sklepów. Kliknij, aby przeczytać więcej na ten temat.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także