02.12.2020/11:57

Ruszył nowy Eurospar na Dolnym Śląsku

Najnowszy sklep sieci znajduje się w budynku Sky Tower we Wrocławiu i ma 1517 mkw. powierzchni, wydzielone stoiska z wędlinami, serami, rybami i ciepłym pieczywem. Dostępnych jest 15 tysięcy indeksów oraz duża strefa warzyw i owoców. Sklep powstał w wyniku rebrandingu sieci Piotr i Paweł.

- Jest to kolejny sklep Eurospar w naszej sieci – w atrakcyjnej lokalizacji i z licznymi udogodnieniami. Duża liczba miejsc parkingowych sprawia, że sklep w Sky Tower to najlepszy wybór na weekendowe zakupy. Planujemy tu wiele promocji, w szczególności w okresie bożonarodzeniowym. Zapraszamy również do wybierania produktów naszej marki własnej Spar – które mają bardzo wysoką jakość i własne receptury, a wiele z nich sprawdziło się w naszych sklepach w innych krajach. W szczególności polecamy produkty BIO w strefie Spar Natural, która jest bardzo rozbudowana w nowej, wrocławskiej placówce – podkreśla zarząd spółki Wasz Sklep Spar.

Zapewnienie bezpieczeństwa pracowników i klientów jest dla sieci priorytetem. Działania podejmowane przez sklepy mają pomóc w spowolnieniu tempa rozprzestrzeniania się wirusa przez wyeliminowanie prawdopodobieństwa zakażenia się koronawirusem w trakcie zakupów. Spar rygorystycznie pilnuje stosowania środków ochrony osobistej zarówno przez pracowników, jak i klientów. Od początku pandemii wprowadzono m.in. obowiązkowe środki ochrony osobistej przed wejściem do sklepów: płyny dezynfekujące i jednorazowe rękawiczki foliowe dla klientów. Ponadto w sklepach zamontowano bariery ochronne z pleksi oraz udostępniono maseczki, rękawiczki i przyłbice dla pracowników. Osłony zostały wdrożone nie tylko na stanowiskach kasjerów, ale także przy stoiskach z wędlinami i nabiałem oraz przy kasach alkoholowych. W sklepach, obok lad z wędlinami i serami, na podłodze zaznaczone są miejsca, w których stanąć może obsługiwany klient – tak, aby cały czas zachowywać dystans.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.