25.02.2021/17:19

Ruszył nowy sklep sieci Netto. Już niebawem kolejne otwarcia [ZDJĘCIA]

Placówka znajduje się w Pruszkowie i została zbudowana zgodnie z formatem 3.0 – flagowym modelem Netto. Sieć posiada blisko 400 sklepów w Polsce i trzy magazyny dystrybucyjne, zatrudnia ponad 5,5 tys. osób. 

Ten stan posiadania daje detaliście trzecią pozycję na polskim rynku dyskontów. Sklepy zlokalizowane są w pobliżu osiedli mieszkaniowych. Asortyment obejmuje zdecydowaną większość produktów od polskich dostawców. Poza Polską sieć obecna jest w Danii i Niemczech.

 
 
 
 
 

W ofercie nowego Netto jest wybór świeżych owoców i warzyw, produkty bezglutenowe, bezlaktozowe, bezcukrowe, a także produkty z certyfikatem BIO. Dostępna jest też strefa To Go, w której klienci znajdą szeroką gamę gotowych dań. Ponadto na terenie nowej placówki znajdują się stoisko mięsne Wierzejki i piekarnia Oskroba.

– Sklep w Pruszkowie to kolejne nasze otwarcie w tym roku. Pod koniec stycznia zaprosiliśmy klientów na zakupy do nowej placówki w Oświęcimiu, a w kolejnych miesiącach planujemy dalsze otwarcia w miastach w całej Polsce – mówi Janusz Stroka, prezes Netto Polska.

Nowy sklep Netto w Pruszkowie jest zlokalizowany przy ulicy Poznańskiej 18 i jest czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 6 – 22, a w niedziele handlowe od 8 do 20.

Netto Pruszków (Netto Pruszków)
Netto Pruszków (Netto Pruszków)
Netto Pruszków (Netto Pruszków)
Netto Pruszków (Netto Pruszków)
Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.