11.02.2021/08:11

Ruszyło Allegro Biznes – platforma zakupowa dla firm

Allegro Biznes, jak deklarują twórcy platformy, ma "połączyć szeroki wybór produktów, wygodę dostaw i atrakcyjne ceny z funkcjami usprawniającymi zakupy firmowe".

Na platformie dostępnych jest blisko 120 mln ofert oraz ok. 100 tys. sprzedających. Płatność została odroczona nawet do 60 dni. Są też rabaty i promocje. Zniżki na cennikach hurtowych sięgają nawet 55 proc, a rabaty przy dużych zamówieniach 30 proc.

Jak już wcześniej informowało Allegro, rozwój  platformy  w najbliższej przyszłości będzie koncentrował się między innymi na oferowaniu konkurencyjnych cen i przyjaznych dla biznesu opcji płatności, ponieważ są to główne czynniki decyzyjne w procesie wyboru dostawcy. Oferta Allegro Biznes dostępna jest tylko dla posiadaczy konta Firma. W momencie uruchomienia serwisu, firmy sprzedające i kupujące na Allegro automatycznie otrzymały do niej dostęp.

Za pośrednictwem Allegro Biznes można kupić m.in. podstawowe produkty biurowe (np. artykuły papiernicze, produkty do sprzątania, sprzęt IT itp.). Oferta ma zostać dostosowana również do specyficznych  branż, takich jak warsztaty samochodowe, firmy budowlane czy gabinety kosmetyczne.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także