23.03.2017/12:39

Ryszard Jaśkowski nowym prezesem KZRSS Społem

Rada Nadzorcza Krajowego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Spożywców Społem wybrała 16 marca br. na prezesa zarządu związku Ryszarda Jaśkowskiego, dotychczasowego zastępcę prezesa. Objął on funkcję prezesa po Jerzym Rybickim, który odchodzi na emeryturę. W kwietniu br. rada wybierze również nowego zastępcę prezesa zarządu.  

Ryszard Jaśkowski był dawniej prezesem PSS Społem w Stalowej Woli. Został wybrany na wiceprezesa Zarządu KZRSS Społem w 2005 r. Jednocześnie sprawuje stanowisko prezesa Krajowej Platformy Handlowej Społem, od chwili jej powstania w 2010 r. KPH obecnie współpracuje ze 172 spółdzielniami społemowskimi, prowadzącymi sprzedaż m.in. towarów marki własnej Społem w ponad 1700 sklepach.

W 2015 r. Zespół Roboczy przedstawicieli polskich firm handlowych, działający przy Parlamentarnym Zespole na rzecz Wspierania Przedsiębiorczości i Patriotyzmu Ekonomicznego, wybrał Ryszarda Jaśkowskiego na swojego przewodniczącego.  

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • 123 23.11.2017

    Ależ chłopek z gminu,Mielczarski w grobie się przewraca

  • (K. Linda) 27.03.2017

    Serdecznie gratuluję wyboru na tak prestiżowe stanowisko.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.