31.03.2020/12:41

Rząd nakłada nowe obowiązki na sklepy! Ograniczenie klientów, godziny dla seniorów, dezynfekcja...

Premier Mateusz Morawiecki ogłosił we wtorek podczas konferencji prasowej nowe ograniczenia związane z pandemią koronawirusa. Wprowadzone zostaną m.in. odgórne limity osób w sklepach, ponadto w weekendy zamknięte pozostaną markety budowlane.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

3 komentarze

 • Junona 31.03.2020

  Trzeba się pewnie zapisać do Pisu aby dostać rękawiczki. A może wprowadzić obowiązek dla sklepów, że każdy wchodzący dostaje rękawiczki. Już widzę "koników" którzy przed wejściem do sklepów będą pożyczać rękawiczki kolejnym Klientom aby mogli wejść do sklepu. Oczywiście w reakcji na to będą patrole policji i patriotycznych działaczy inspekcyjnych goniących spekulantów. Bareja i komuna wracają w Pislamie bardzo szybko.

 • krystyna 31.03.2020

  Jak to sobie wyobraża premier że ktoś będzie stać przed drzwiami sklepu i będzie rozdawać rękawiczki , tylko skąd je brać , bo są jak na razie niedostępne tak jak i płyn do dezynfekcji nie dość że drogi , to jeszcze i są braki

 • ??? 31.03.2020

  A skąd wziąć rękawiczki??? Nie można ich przecież teraz nigdzie kupić.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.