14.03.2017/11:42

Rząd przyjmie stanowisko ws. handlu w niedziele w ciągu dwóch tygodni

Potwierdziły się informacje portalu wiadomoscihandlowe.pl, że rząd nie przyjął jeszcze stanowiska ws. handlu w niedzielę. Przypomnijmy, minister Henryk Kowalczyk w piątek twierdził, że stanowisko takie już zostało przyjęte. Teraz słowa te dementuje rzecznik rządu Rafał Bochenek.

Limit 8 bezpłatnych artykułów w miesiącu został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

3 komentarze

 • Karol 15.03.2017

  Jak widać w samym PiSie zdania są podzielone, bawet człowiek prezydenta ma wątpliwości! PiSie, jeszcze nie jest za późno na refleksję i analizę

 • Wyklęty i zakazany 15.03.2017

  No to teraz czekamy teraz na zakazy dotyczące rowerów, np. zakaz pedałowania w odległości mniej niż 500 metrów w niedziele od kościołów, zakaz (nakaz) dla kobiet dotyczący noszenia sukienek takich, żeby były nie wyżej niż 23,78 cm od ziemi, zakaz dla psów dotyczący szczekania w godzinach 18.47 - 7.58 w miastach o liczbie ludności ponad 71 tysięcy, zakaz oglądania innych telewizji niż TVP PIS propaganda, itp, itd. PIS może wymyślić jeszcze nie jedną głupotę lub ograniczenie konstytucyjnych swobód obywatelskich.

 • Tomasz R. 14.03.2017

  Sami już nie wiedzą czy uchwalili to stanowisko czy nie. Czy ktoś tam tym zarządza... To pytanie pozostawie bez odpowiedzi.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.