30.12.2016/13:25

Rząd zajmie stanowisko ws. zakazu handlu w niedziele

Rada Ministrów przygotowuje swoje stanowisko ws. obywatelskiego projektu ustawy o ograniczeniu handlu w niedziele, który wpłynął do Sejmu we wrześniu br. - dowiedział się portal wiadomoscihandlowe.pl. Nieoficjalnie mówi się, że stanowisko to poznamy już w styczniu 2017 r.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • PIS niszczy Polskę 02.01.2017

    Litościwi są CI działacze Solidarności wspierani przez łasy na kasę kler. Zamiast więzienia kara w wysokości 10% obrotów przy średniej rentowności w handlu na poziomie 1%. Przecież to natychmiastowe bankructwo i pozbawienie przy okazji pracy iluś pracowników z których część być może należy do Solidarności. A wzrost PKB który spadł z 4,3% za rządów PO do poniżej 2% obecnie spadnie nam do wartości ujemnych. Ale Kaczyński powiedział , ze Polacy mogą żyć w biedzie aby za to zgodnie z jego chorą, pisowską wizją. Podobnie przysłużył się Kubie Castro.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.