19.09.2019/10:09

Sławomir Chłoń, Organic Farma Zdrowia: Planujemy uruchomienie co najmniej 10 nowych placówek [WIDEO]

Sławomir Chłoń, prezes sieci Organic Farma Zdrowia, zapewnił podczas tegorocznego Kongresu Rynku FMCG, że firma odzyskuje rentowność po pożarze, który miał miejsce na początku roku. Menedżer zapowiada inwestycję w co najmniej 10 nowych placówek. Zachęcamy do obejrzenia materiału wideo.

– Pożar, który na początku roku strawił całą naszą firmę spowodował, że cofnęliśmy się o kilka miesięcy na drodze rozwoju. W tym roku na pewno nie będzie możliwe uzyskanie pełnej rentowności. Wierzymy jednak, że druga połowa czy końcówka roku będzie już rentowna. W przyszłym roku powinniśmy już zobaczyć dobre wyniki, ponieważ obecnie obserwujemy imponujące wzrosty – zapewnia Sławomir Chłoń.

– Obecnia dysponujemy 34 sklepami oraz sklepami internetowymi. W ciągu najbliższych dwóch lat chcemy uruchomić co najmniej 10 nowych placówek. Z tym że obecnie będziemy stawiać wyłacznie na sklepy wielkoformatowe, o powierzchni sali sprzedaży co najmniej kilkaset metrów.

– Liczba sklepów nie jest dla nas najważniejsza, liczy się lokalizacja i jakość poszczególnych placówek. Takie sklepy są dobrze przyjmowane przez klientów i szybko osiągają dobre parametry sprzedażowe, co umożliwia ich dalszy rozwój – wyjaśnia prezes Organic Farma Zdrowia.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.