09.09.2020/11:15

Sądne chwile dla franczyzy. Samoregulacja albo dokręcenie śruby [TYLKO U NAS]

Branża handlowa spieszy się z przygotowaniem kodeksu dobrych praktyk we franczyzie, zanim powstanie zlecony przez Ministerstwo Sprawiedliwości raport na temat systemów franczyzowych, w którym mogą się pojawić propozycje zmian ustawowych.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • MAF 09.09.2020

    Brawo PIH. Teraz trzeba bronić rynku także franczyowego, bo uczestniczą w nim małe, słabsze firmy. Z drugiej strony broni elastyczności kontroli praktyk, by nie ierzyc wszystkich ta samą miarką. Tak trzeba, sądzę, bo do franczyzy nie każdy się nadaje i to trzeba rozumieć, a nie bronić wszystkich biorców "jak leci" - bo mali i biedni. Nota bene - bez franczyzy, nawet wymagającej nie byłoby juz małych firm handlowych, więc szanujmy ją , także od strony franczyzodawców,...

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także