02.10.2018/11:42

Sephora Polska zatrudnia dwóch nowych dyrektorów

Od września do Sephora Polska dołączyła nowa dyrektor ds. rozwoju – Agnieszka Rozborska, zastępując na tym stanowisku Kamilę Jaroszyńską, oraz nowy dyrektor ds. łańcucha dostaw i logistyki – Michał Niechaj, którego obowiązki pełnił wcześniej Wojciech Gondek.

Agnieszka Rozborska jest ekspertem w obszarze nieruchomości komercyjnych – z rynkiem nieruchomości związana od ponad 20 lat.  Posiada bogate doświadczenie w realizowaniu ekspansji i rozwoju po stronie deweloperów, zarządców nieruchomości oraz sieci handlowych na polskim rynku. Odpowiedzialna była za prowadzenie inwestycji dla takich sieci jak IKEA, Super-Pharm czy Burger King.

Z wykształcenia jest magistrem handlu zagranicznego zdobytym na Uniwersytecie Gdańskim. Doskonaliła swoje umiejętności w obszarze zarzadzania nieruchomościami na Warszawskiej Wyższej Szkole Zarzadzania oraz na AGH w Krakowie. Prywatnie miłośniczka żeglarstwa.

W Sephora Polska do jej głównych zadań należy realizacja obranej przez Sephora strategii opartej na ekspansji sieci w najbardziej atrakcyjnych pod względem potencjału lokalizacjach oraz na dbaniu o istniejące perfumerie, w tym na ich systematycznej modernizacji w nowym koncepcje, zaprezentowanym przez markę w 2017 roku.

Michał Niechaj posiada kilkunastoletnie doświadczenie w obszarze zarządzania łańcuchem dostaw i procesów logistycznych, zdobyte w takich firmach jak Unilever czy Bacardi-Martini, w którym odpowiadał za zarządzanie łańcuchem dostaw dla Rosji i ponad 30 krajów Europy Wschodniej, a przez ostatnie 3 lata pełnił funkcję Dyrektora Sieci Dostaw w firmie Samsung Electronics.

Pochodzi z Kazimierza Dolnego, z wykształcenia jest magistrem ekonomii, zdobytym na UMCS w Lublinie, od 2010 posiada również certyfikacje APICS. Na co dzień pasjonat kolarstwa szosowego i kolekcjoner płyt winylowych.

Jego misją w Sephora Polska jest kontynuacja implementacji nowoczesnych rozwiązań i procesów logistycznych, które wyznaczają standardy na rynku retail.

Sephora obecna na polskim rynku od 1999 roku posiada 94 perfumerie w największych miastach Polski. Sephora jest częścią koncernu LVMH Moët Hennessy Louis Vuitton, wiodącej na świecie grupy dóbr luksusowych.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.