17.09.2013/10:50

Sephora w Galerii Katowickiej

W środę 18 września Sephora, największa sieć perfumerii na świecie, otworzy w Galerii Katowickiej perfumerię zaaranżowaną zgodnie z najnowszym konceptem firmy.

Salon o powierzchni ponad 360 mkw. będzie się mieścił na parterze centrum handlowego. W strefach kas zainstalowano duże ekrany LCD, na których wyświetlane są inspirujące materiały filmowe z organizowanych przez Sephorę eventów, zza kulis pokazów mody oraz filmiki instruktażowe z videobloga makijażowego blogmakijaz.pl. Jest też nowa odsłona strefy usług makijażowych. W październiku operator planuje dwa kolejne otwarcia salonów Sephora – w Gdyni i Poznaniu. Obecnie Sephora prowadzi blisko 1800 perfumerii na całym świecie, w tym 89 perfumerii w Polsce. Jest częścią koncernu Moët Hennessy Louis Vuitton (LVMH), największej na świecie korporacji działającej w sektorze dóbr luksusowych.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.