24.09.2020/16:19

Sergiej Goncharov, dyrektor generalny sieci Pyaterochka gościem specjalnym Retail & FMCG Congress 2020

Sergiej Goncharov, dyrektor generalny jednej z największych rosyjskich sieci handlowych Pyaterochka, wchodzącej w skałd Grupy X5 Retail weźmie udział w debacie otwierającej Retail & FMCG Congress 2020 – Poland & CEE, zatytułowanej "New reality in retail. Biznes w świecie gwałtownych zmian i szybkich decyzji ". W trakcie tego panelu uczestnicy sesji dyskutować będą m.in. o tym w jaki sposób pandemia zmieniła biznes w sektorze handlu FMCG, czy przetrwają tylko najwięksi czy może najbardziej elastyczni, zastanowimy się jak wyglądają scenariusze dla sektora handlu na najbliższe kilkanaście miesięcy.

Sergiej Goncharov ma doświadczenie w zakresie strategii i zarządzania marką, a także zarządzania operacyjnego i rozwoju biznesu detalicznego. Szef rosyjskiej sieci sklepów spożywczych działających pod szyldem Pyaterochka (ros. Piąteczka) ołączył do X5 Retail Group 1 marca 2018 roku.

Od 2013 roku do końca 2017 roku pracował w spółce Magnit jako szef sieci drogerii Magnit Cosmetic. W latach 2005–2013 pracował w Sony Corporation na stanowisku dyrektora ds. strategii i rozwoju biznesu, a wcześniej w firmach inwestycyjnych w Hiszpanii i USA.

Sergei Goncharov posiada tytuł MBA uzyskany w Wharton School na Uniwersytecie Pensylwanii.

Formularz rejestracyjny, a także wszystkie kluczowe informacje na temat wydarzenia można znaleźć na stronie Retail & FMCG Congress 2020.

KLIKNIJ TUTAJ I ZAREJESTRUJ SIĘ NA RETAIL & FMCG CONGRESS 2020

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także