05.12.2016/23:00

Shell chce zarobić na świątecznych zakupach

Shell Polska, chce wykorzystać czas świątecznych zakupów i polowania na prezenty, żeby ściągnąć podróżujących klientów na swoje stacje. Firma przygotowała dla nich specjalny mikołajkowy konkurs, w którym do wygrania są dwa miesiące jazdy luksusowym BMW X3 oraz bony na paliwo o łącznej wartości 20 000 zł.

- Konkurs to kolejna już współpraca z naszym partnerem strategicznym – marką BMW – oraz ze znanymi influencerami. Chcemy nieustannie docierać do coraz szerszego grona odbiorców, dlatego też korzystamy z różnych kanałów komunikacji, łącząc te tradycyjne z niestandardowymi – komentuje Katarzyna Starke-Zarańska, Fuels Brand Manager, Shell Polska.

Aby wziąć udział w konkursie należy zatankować pomiędzy 2 a 18 grudnia na stacji Shell minimum 25 l dowolnego paliwa podczas jednej transakcji, zachować dowód zakupu oraz zrobić sobie pomysłowe zdjęcie w obrębie stacji Shell. Zdjęcie należy potem opublikować na stronie shell.pl.

Grupa Shell to jeden z największych na świecie koncernów energetycznych. Obecny na polskim rynku od 1992 roku, aktualnie Shell, to ponad 400 stacji.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.