15.01.2019/14:32

Shell wprowadza na stacje paliw kawomaty Costa Express nowej generacji

Costa Coffee oraz stacje paliw Shell podjęły kolejny krok w rozwoju unikatowej oferty dla klientów i dostosowania jej do wymagającego rynku usług w podróży. Dzięki takim działaniom obie marki stale podwyższają poziom obsługi klientów, którym dostarczają wysokiej jakości kawę i posiłki podczas podróży.

Współpraca Shell i Costa Coffee trwa od kilku lat, dlatego firmy zdecydowały się na nowe rozwiązania skierowane do swoich klientów.

Costa Coffee wprowadza na kluczowe stacje Shell najnowszej generacji kawomaty Costa Express o nazwie Mark 4. Natomiast Shell zdecydował się na wprowadzenie nowego formatu gastronomicznego Deli by Shell, którego inauguracja miała miejsce w maju 2018 r. W ofercie firma stawia na najwyższą jakość składników, z jakich powstają dostępne na stacjach posiłki i przekąski. Nowością są udoskonalone receptury oraz rozszerzony koncept „Jesz co chcesz”, a w nim: kanapki, zapiekanki i sałatki przygotowywane na miejscu z indywidualnie dobranych składników. Dzięki niemu klienci mają możliwość większej personalizacji zamówień.

Kawomaty Costa Express, instalowane m.in. na stacjach Shell, wyposażone są w najnowocześniejszy system spieniania mleka Best Foam, dzięki któremu można serwować uwielbiane przez klientów kawy, takie jak Flat White czy Corto. Poza kawą i gorącą, aksamitną czekoladą nowe maszyny przygotują również herbatę (dostępną także z mlekiem) oraz zimne napoje mleczne. Kawomaty Costa Express to technologia najnowszej generacji. Wyposażone są w przyjazne w obsłudze ekrany HD 21”, które pozwalają na szybkie i intuicyjne zamówienie napoju.

- Obecnie zarządzamy ok. 350 kawomatami Costa Express, z których 250 funkcjonuje na stacjach Shell. Widząc ogromny potencjał i dynamiczny rozwój naszej współpracy, zdecydowaliśmy się poszerzyć ofertę produktową Costa Express i wprowadzić nowe, innowacyjne rozwiązania. Dzięki temu stawiamy kolejny krok w kierunku rozwoju unikatowego customer expierence i mamy możliwość dotrzymania kroku naszym klientom, gdziekolwiek są – mówi o współpracy Tomasz Gruszczyński, Costa Express Development Director w Costa Coffee Polska.

-Wprowadzenie nowoczesnego formatu gastronomicznego deli by Shell, otwarcie restauracji szybkiej obsługi, ładnie wyglądająca stacja z czystą toaletą, a także nieustanny rozwój oferty usług pozapaliwowych – to elementy, które decydują o tym, że klienci Shell znajdują w naszych punktach wszystko, czego potrzebują w trakcie podróży dalszych i bliższych – mówi Rafał Molenda, dyrektor działu stacji paliw i rozwoju sieci detalicznej w Shell Polska.  

Wprowadzenie kawomatów Costa Express to nie tylko rozszerzenie oferty produktowej, ale i kompleksowa dbałość o potrzeby klientów, którzy cenią sobie wysoką jakość kawy podczas podróży. Dzięki nim klienci stacji Shell mogą nie tylko uzupełnić paliwo, zjeść świeży i ciepły posiłek czy też zrobić szybkie zakupy, ale także mają możliwość skorzystania z bardzo różnorodnej i kompleksowej oferty kawowej dostępnej na większości stacji paliw Shell. 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.