04.12.2020/11:11

Sieć Action otworzy swój 100. dyskont w Polsce. Sklep ruszy w Warszawie

Sieć dyskontów przemysłowych Action otworzy w parku handlowym Zielony Targówek, przy ul. Głębockiej 13 w Warszawie swój 100. sklep. Firma podkreśla, że jest to kamień milowy w rozwoju na polskim rynku detalicznym.

Rok 2020 był trudny dla firm handlowych działającego w obszarze tekstyliów, obuwia i artykułów przemysłowych. Jednak sieć Action poradziła sobie z wyzwaniami, które wynikają z pandemii i zdołała utrzymać m.in. wysokie tempo rozwoju. W ciągu ostatnich 11 miesięcy operator otworzył w Polsce ponad 40 sklepów. Marka pojawiła się także w trzech województwach, w których szyld nie był wcześniej obecny, w tym także do Warszawy.

Już w czwartek 10 grudnia ruszy w Warszawie w parku handlowym Zielony Targówek, przy ul. Głębockiej 13 sieć Action otworzy swój 100. dyskont. Będzie to jednocześnie drugi sklep w stolicy kraju.

Firma wkrótce przedstawi plany rozwoju na polskim rynku na kolejny rok. Można się spodziewać, że operator będzie chciał w 2021 r. przynajmniej powtórzyć tegoroczny wynik, a być może  nawet będzie chciał go poprawić. Dla Action w Polsce rozwój sieci i budowanie skali biznesu jest kluczowe dla jego efektywności logistycznej i kosztowej.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także