01.10.2020/09:37

Action otwiera pierwszy dyskont w Warszawie. W skład sieci wchodzi już ponad 80 sklepów

Dwa tygodnie temu Action pochwaliło się otwarciem swojego pierwszego sklepu w Chorzowie, który był jednocześnie 80 placówką w kraju. 1 października pierwszy sklep sieci dyskontów przemysłowych pojawił się również w Warszawie.

 

– Miło mi ogłosić jeden z naszych milowych kroków w 2020 roku – pierwszy sklep Action w Warszawie. To bardzo ważny moment naszego rozwoju w Polsce i jedne z naszych kluczowych celów w tym roku. Serdecznie witamy naszych warszawskich klientów w parku handlowym przy Łopuszańskiej 22 – napisał Sławomir Nitek, szef Action w Polsce.

Action to międzynarodowa sieć dyskontów niespożywczych z 1600 sklepami w Holandii, Belgii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Austrii i Polsce. W 2019 roku całkowita jej sprzedaż netto wyniosła 5,1 mld euro. Około jedna trzecia z ponad 6000 produktów w sklepach Action jest częścią standardowego asortymentu. Cała reszta szybko się zmienia, a dodatkowo każdego tygodnia firma wprowadza na półki ponad 150 nowych artykułów.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także