13.03.2020/15:59

Sieć Agata Meble daje przykład biznesowi: przekazuje 1 mln zł na walkę z koronawirusem!

Agata S.A. to spółka do której należy sieć salonów meblowych. Sieć zamknęła dziś wszystkie swoje sklepy, prowadzi jedynie sprzedaż online. Dodatkowo spółka poinformowała, że przekazuje milion złotych na walkę z koronawirsuem. Pieniądze mają pójść na zakup sprzętu medycznego i środków zabezpieczenia sanitarnego.

W komunikacie spółka podała, że decyzja firmy jest podyktowana ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce. „Wszyscy, zarówno nasi pracownicy, klienci oraz ich rodziny, stoimy w obliczu nowej, trudnej sytuacji i nie wiemy, co przyniesie nam przyszłość” tłumaczył decyzję Grzegorz Przondziono, prezes spółki Agata S.A.

Zarząd spółki zdecydował się przekazać milion złotych na "najważniejszy sprzęt medyczny i środki zabezpieczenia sanitarnego niezbędne w przeciwdziałaniu i leczeniu koronawirusa". Nie wiadomo, kto dokładnie będzie tą kwotą dysponował – szpitale, samorządy czy Ministerstwo Zdrowia.

Dodaj komentarz

7 komentarzy

 • Oburzon 21.03.2020

  A salony dalej otwarte. Obrzydliwa hipokryzja i narażanie zdrowia klientów oraz pracowników. Ale reklama zrobiona.

 • Karol 20.03.2020

  Jednego dnia Agata przekazuje 1 mln na walke z wirusem a drugiego dnia daje pracownikom na wszystkich szczeblach papier do podpisania na dobrowolną zgodę na obniżenie pensji do najniższej krajowej pod groźbą wypowiedzenia!!!!!!!!!Złodzieje żerujące na epidemi!!!!!!!!!! Zrobili sobie reklamę kosztem pracowników i ich rodzin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Agatka 18.03.2020

  Czysta hipokryzja!
  Przekazuje 1 mln na walkę z koronawirus po czym zaprasza na zakupy- śmiech na sali!
  No to walczymy z wirusem czy mu pomagamy???

 • Bad 17.03.2020

  Przekazali milion ale nie dbają o zdrowie swoich pracowników otworzyli sklepy.Kasa ponad wszystko.

 • kaja 16.03.2020

  Agata Meble przekazała 1 mln zł na walkę z wirusem, a władze zapytały Kierowników pracujących w salonach czy zgodzą się na obniżenie pensji o 50%.Powinni raczej zapytać czy chcą ryzykować zdrowie i życie swoich rodzin.Ja za to pytam ile dostanę odszkodowania od Agata Meble za śmierć męża w wyniku zarażenia korona wirusem w pracy.

 • max 14.03.2020

  Nisko chylę czoła spółce AGATA MEBLE za tak WSPANIAŁY gest!
  Cytując OSTR:
  "Jeden za wszystkich w triumfie uniesiona pięść - hej!
  Gdzie my tam granica odwagi i strachu, ej wszystkie działa na cel - hej!"

 • Ob serwator 14.03.2020

  Brawo Wy, Teraz w trosce o wizerunek inne firmy. Chalange dla: MediaExpert, RTVAGD, ZARA Polska. Pierwsza jest Agata. Kto da drugi...?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.