23.11.2020/13:34

Sieć Aldi uruchomiła specjalną podstronę, by zachęcać klientów do odwiedzania sklepów w galeriach

Na specjalnie utworzonej podstronie swojego serwisu internetowego dyskonter zapewnia, że stara się zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa i higieny zarówno klientom, jak i pracownikom oraz zagwarantować ciągłość dostaw produktów. Zachęca do odwiedzania sklepów sieci, zlokalizowanych w galeriach handlowych.

Aldi przypomina, że wszystkie sklepy sieci pozostają otwarte, także te funkcjonujące w galeriach handlowych. Informuje ponadto, że sklepy w centrach handlowych są otwarte dłużej niż dotychczas.

„Ze względu na obecną sytuację wydłużyliśmy godziny otwarcia, sklepy Aldi w galeriach handlowych są otwarte od poniedziałku do soboty w godzinach 6:00-22:00, a w niedziele handlowe w godzinach 9:00-18:00. Takie rozwiązanie pomoże nam spełnić Wasze oczekiwania związane z zakupami, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo.” – przekonuje sieć i przypomina klientom, by stosowali się do wszystkich wytycznych, a zakupy robili tylko wtedy, kiedy naprawdę ich potrzebują.

„Przypominamy ponadto, że zakupy w naszych sklepach w galeriach handlowych to także szereg innych korzyści. Dla wszystkich tych, którzy cenią sobie komfort zakupów, brak kolejek i możliwość skorzystania z dużych parkingów, to może być najlepsza opcja na dokonanie bezpiecznych i szybkich zakupów.” – zachęca Aldi.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Klient Aldi 23.11.2020

    Centra handlowe kojarzą mi się z kolejkami do za małej liczby czynnych kas, widokiem pustych kas które są wiecznie nieobsadzone, hałasem, zgiełkiem i irytującą muzyką. Wolę iść do Aldi wolnostojącego (tam sxybciej zrobię zakupy), bez łażenia po kilometrowych hangarach zwanych galeriami.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także