23.01.2019/15:37

Sieć Aldi wprowadza do sprzedaży maski antysmogowe

Sieć dyskontów Aldi wprowadziła dzisiaj do oferty sklepów profesjonalne neoprenowe maski antysmogowe wielokrotnego użytku z wymiennym filtrem w cenie 49 złotych. Obok masek klienci znajdą również wymienne filtry.

To oferta dla mieszkańców południa Polski i dużych miast, w których przekroczone zostały dopuszczalne normy pyłów zawieszonych w powietrzu w ostatnim czasie.

- Smog jest aktualnym problemem wielu regionów w miesiącach zimowych. Dlatego postanowiliśmy włączyć maski jako produkt codziennego użytku, do naszej oferty - mówiAgata Biernacka z biura prasowego sieci.

Sprzedawane w sklepach sieci Aldi maski są certyfikowane przez Polski Państwowy Instytut Badawczy. Oprócz zatrzymywania cząsteczek PM10 oraz PM2.5, chronią również przed pyłami i substancjami chemicznymi związanymi z komunikacją i przemysłem. Rozmiar M nadaje się dla kobiet i dzieci, natomiast L dedykowany jest mężczyznom.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Klijent 24.01.2019

    A kiedy wprowadzicie torby bawelniane? Albo chociaz jakies mocniejsze plastikowe polipropylenowe wielokrotnego uzytku ale na mniejsze zakupy?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.