07.05.2020/14:18

Sieć Aldi wznawia ekspansję! W piątek otwarcie największego sklepu tej firmy w Polsce

W piątek, 8 maja, zostaną otwarte dwa sklepy sieci, wśród nich największy sklep Aldi w Polsce. Placówki ruszą we Wrocławiu przy ul. Długosza 14 i w Bydgoszczy w Centrum Handlowym Zielone Arkady, gdzie będzie mieścił się największy jak dotąd sklep Aldi w Polsce. Jego łączna powierzchnia wynosić będzie ponad 2000 mkw., a powierzchnia samej sali sprzedaży 1300 mkw.

– Stopniowe znoszenie obostrzeń dotyczących m.in. liczby klientów przebywających w sklepach, wpłynęło na decyzję o wznowieniu nowych otwarć naszych sklepów. W ten sposób chcemy umożliwić klientom dokonywanie zakupów w dogodnych dla nich lokalizacjach, ograniczając tym samym konieczność przemieszczania i zmniejszając natężenie ruchu w innych placówkach naszej sieci – wyjaśnia Agata Biernacka, kierownik działu Komunikacji i PR Aldi Polska.

W związku z pandemią sieć zmieniła formułę otwarć nowych sklepów. Zrezygnowano z festiwalu grillowego, atrakcji dla najmłodszych oraz degustacji żywności. Przygotowano natomiast liczne promocje cenowe, z których klienci korzystać będą mogli aż 8 dni. Promocją objęte zostaną m.in. Kiełbaski Norymberskie marki HoWe, oryginalne wafle holenderskie, czekolada Orzechowa Château, bio Oliwa z oliwek Gut Bio oraz sok wieloowocowy PureFruit. Oprócz tego klienci będą mieli okazję skorzystać z atrakcyjnych promocji cenowych na artykuły gospodarstwa domowego i sięgających niemal 50 proc. promocji na 80 wybranych artykułów spożywczych.

- Otwarcia nowych sklepów Aldi cieszyły się zawsze dużym zainteresowaniem i frekwencją klientów, którzy chętnie korzystali z przygotowanych na ten czas atrakcji i licznych promocji. Właśnie dlatego, aby rozłożyć ruch klientów na kilka dni i tym samym zwiększyć bezpieczeństwo podczas planowanych otwarć,wydłużyliśmy czas trwania akcji promocyjnych – dodaje Biernacka.

Nowe sklepy Aldi  powstały zgodnie z nowym konceptem wizualnym marki, który dzięki specjalnym oznaczeniom, ma na celu ułatwienie klientom szybsze odnajdywanie produktów i sprawniejsze, bardziej intuicyjne poruszanie się po sklepie. W sklepach znajdą się krajalnice do chleba, pokoje dla matki z dzieckiem oraz specjalne toalety dla klientów. W obu przypadkach klienci skorzystać będą mogli również z parkingów. 

Aldi to międzynarodowa sieć dyskontów, posiadająca głównie na zachodzie i południu Polski 140 sklepów i zatrudniająca niemal 3000 pracowników. Jest jedną z wiodących firm handlowych w Europie

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • lili 06.08.2020

    A kiedy Aldi w Kołobrzegu?

  • Rakieta 07.07.2020

    Aldi ma bardzo mało sklepów w Warszawie konkurencja ma bardzo dużo sklepów a Aldi to gardła tych sklepów kiedy się polepszy i kiedy będą amerykańskie słodycze i inne asortymenty

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.