29.04.2020/17:58

Gerard Gallet, szef Auchan Retail Polska: Chcemy bronić siły nabywczej polskich konsumentów i promować polskie produkty

Przez cały tydzień (od 29 kwietnia do 06 maja) klienci sklepów Auchan będą mogli kupić wiele produktów po obniżonych cenach, skorzystać z akcji promocyjnych i ofert specjalnych w ramach akcji dni „Niskich Cen”. Na użytkowników karty lojalnościowej Skarbonka czekają dodatkowe obniżki i oferty specjalne w ramach tzw. Happy Hours.

Jak zapewniają przedstawiciele sieci Auchan „podczas dni „Niskich cen” większość kategorii produktów w Auchan będzie dostępna w jeszcze niższych i promocyjnych cenach.” Przez osiem dni klienci sieci będą mogli kupić jeszcze taniej przede wszystkim produkty spożywcze, w tym lokalne, polskie artykuły marki Pewni Dobrego i napoje. Oferta obejmuje także kosmetyki, artykuły gospodarstwa domowego, chemię gospodarczą, odzież, sprzęt audio. Miłośnicy sportu oraz spędzania czasu na świeżym powietrzu – z zachowaniem zasad bezpieczeństwa - będą mogli zakupić, w bardzo korzystnych cenach, sprzęt sportowy, meble ogrodowe i balkonowe oraz grille i akcesoria do przygotowywania posiłków na dworze. Rabaty są zróżnicowane – obniżki sięgają do 30 procent, a na wybrane towary nawet 50 procent.

Gerard Gallet, dyrektor generalny Auchan Retail Polska podkreśla, że kampania jest jednym z szeregu podejmowanych przez sieć Auchan kompleksowych działań, mających na celu wspieranie klientów, szczególnie w bezprecedensowym czasie epidemii. - Auchan promuje to co dobre, zdrowe i lokalne, jednocześnie dokładając wszelkich starań, aby wszystkie produkty dostępne były w jak najkorzystniejszych cenach. Szczególnie w tych trudnych czasach epidemii chcemy wspierać i być najlepszym partnerem naszych klientów, bronić ich siły nabywczej i promować polskie, lokalne produkty. Mamy poczucie, że taka społeczna solidarność jest dziś ważna i potrzebna – mówi Gerard Gallet.

Dla posiadaczy karty lojalnościowej Skarbonka, przygotowana została oferta specjalna – Happy Hours. Klienci, którzy dokonają zakupów w sobotę 2 maja br., między godziną 16:00 a 21:00, otrzymają dodatkowy bonus 50 zł na kartę Skarbonka za zakupy w wysokości 300 zł w hipermarketach i 20 zł za zakupy o wartości 100 zł w supermarketach. Oferta Happy Hours dostępna będzie również  dla osób, które tego dnia przystąpią do programu lojalnościowego Skarbonka. Ponadto przez cały maj klienci którzy mają dodaną kartę Skarbonka do Aplikacji Mobilnej Auchan, otrzymają na swoje konto Skarbonka 2 proc. wartości swoich zakupów.

Auchan Retail Polska to wieloformatowa sieć sprzedaży detalicznej o francuskich korzeniach, obecna w Polsce od 1996 r., zarządzająca na polskim rynku siecią ponad 100 hiper- i supermarketów oraz sklepów osiedlowych pod szyldem Moje Auchan, a także kanałem handlu e-commerce Auchan Direct.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.