24.03.2017/07:42

Sieć Bacówka Towary Tradycyjne ma nowy sklep w Cuprum Arena (galeria zdjęć)

Bacówka Towary Tradycyjne powstała 9 kwietnia 2002 roku w małej miejscowości Rajbrot, 60 km od Krakowa. Podstawową działalnością firmy jest produkcja wędlin klasy Premium oraz wyrobów garmażeryjnych. Wszystkie produkty przygotowywane są wedle starych, tradycyjnych receptur. Sieć uruchomiła wczoraj kolejną placówkę - sklep w lubińskiej galerii Cuprum Arena.

Od kilku lat, w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku, Bacówka rozwija produkcję wysokiej jakości wyrobów Bez Glutenu oraz linię Bez Konserwantów. W drugiej połowie 2015 roku firma otrzymała od akredytowanej jednostki certyfikującej Agro Bio Test Sp. z o. o., certyfikat na produkcję i konfekcjonowanie produktów ekologicznych, a obecnie intensyfikuje działania w tym kierunku.
Bacówka posiada też swoją „ spiżarnię”, zaopatrzoną w przetwory i nabiał, pochodzące z małych, rodzinnych gospodarstw. Nieustannie pracuje nad poszerzeniem oferty, aby trafić w gust jak największej liczby klientów.
Firma Bacówka Towary Tradycyjne posiada sieć sklepów własnych i franczyzowych, zlokalizowanych głównie na południu Polski, ale planuje szerszą ekspansję.

Najnowszy sklep sieci zlokalizowany jest w Lubinie, w Cuprum Arena. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.