19.04.2017/14:26

Sieć Bricoman otworzy sklep w Gdańsku

Sieć sklepów budowlano-remontowych Bricoman otworzy 20 kwietnia swój dziewiąty sklep w Polsce. Placówka powstanie w lokalizacji Gdańsk Kowale.

Bricoman Polska jest siecią sklepów remontowo-budowlanych. Pierwszy sklep został otwarty w maju 2007 roku, w Warszawie. Obecnie rozwija swoją sieć sprzedaży a już teraz znajdziecie nas Państwo w Poznaniu, Białej Podlaskiej, Łodzi, Jaworznie, Szczecinie oraz Lublinie.

Obecnie w Polsce zatrudniamy ponad 600 pracowników w 8 sklepach i centrali. Bricoman Polska należy do międzynarodowej Grupa Adeo, która w 2011 roku zatrudniała 66 000 pracowników, w 25 przedsiębiorstwach na całym świecie. Grupa zajmuje czwarte miejsce na świecie i drugie w Europie na rynku materiałów budowlanych i wykończeniowych. Do grupy należą m.in. takie marki sklepów jak: Leroy Merlin, Bricoman, Bricocenter, Aki, Weldom, DomPro, Zodio, czy Kabane.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • cis 19.04.2017

    Nie istnieje taka lokalizacja jak Gdańsk Kowale, Gdańsk to Gdańsk, Kowale to Kowale są to dwie różne miejscowości, to tak jak by napisać że sklep otwiera się w lokalizacji Sopot Gdańsk.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.