09.10.2017/10:18

Sieć Bricomarche otworzy supermarket w Mielcu

18 października br., ruszy w Mielcu supermarket Bricomarche oferujący produkty typu „dom i ogród. Inwestycja oznacza dla miasta 30 miejsc pracy, dodatkowe dochody do budżetu z podatków i współpracę z lokalnymi dostawcami.

Bricomarché w Mielcu mieści się przy ulicy Legionów 84, w kompleksie handlowym RegBenz. Oficjalne otwarcie sklepu zostało zaplanowane na środę, 18 października br.

Bricomarché to sieć supermarketów typu "dom i ogród" oferująca bliską lokalizację i bogaty wybór artykułów w czterech podstawowych działach: produkty do majsterkowania, materiały budowlane, artykuły dekoracyjne oraz asortyment związany z ogrodem. W ofercie supermarketów znajdują się także usługi dodatkowe, takie jak: transport zakupionych towarów, czy cięcie drewna. Klienci Bricomarché mogą przy tym liczyć na kompleksową obsługę oraz fachowe doradztwo.

Sieć handlowa Grupy Muszkieterów liczy obecnie 374 supermarkety Intermarché i Bricomarché. W Centrali Grupy w podpoznańskim Swadzimiu, w dwóch magazynach logistycznych oraz supermarketach zatrudnionych jest obecnie 15 800 osób. Wyznaczaniem kierunków strategicznych obu sieci zajmuje się spółka ITM Polska. Muszkieterowie są obecni w 4 krajach Europy: Polsce, Francji, Belgii oraz Portugalii.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.