11.04.2017/17:01

Sieć Bricomarché przejmie lokalizację po sklepie Praktiker

Należąca do Grupy Muszkieterów sieć sklepów typu "dom i ogród" pod szyldem Bricomarche otworzy swój nowy sklep w Galerii Pestka w Poznaniu. Będzie to pierwsza placówka sieci w mieście. Sklep zostanie otwarty w lokalizacji po jednym z konkurentów, czyli sieci Praktiker.

Jak podkreślają przedstawiciele Grupy Muszkieterów sieć Bricomarché rozwija się dynamicznie zarówno poprzez wzrost organiczny, jak i przejęcia. Po zakończonych sukcesem przejęciach kilkunastu lokalizacji po sieci NOMI, sieć Bricomarché zdecydowała się na podobne działanie w przypadku lokalizacji po sklepie Praktiker, w Galerii Pestka w Poznaniu.

Sieć handlowa Grupy Muszkieterów działa w Polsce od 20 lat i liczy ponad 370 marketów pod szyldami Intermarche i Bricomarche. W centrali Grupy w Swadzimiu oraz supermarketach zatrudnionych jest łącznie około 16 tys. osób. Muszkieterowie są obecni w 4 krajach Europy: Polsce, Francji, Belgii i Portugalii.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.