04.10.2019/15:12

Sieć dyskontów Action otworzyła trzy sklepy jednego dnia

Sieć Action otworzyła trzeciego października trzy nowe sklepy dyskontowe. Placówki ruszyły w Gorzowie Wielkopolskim, Sieradzu i Dębicy. To pierwszy raz kiedy operator obecny w Polsce od października 2017 r. uruchomił trzy placówki jednego dnia.

Przypomnijmy, że pod koniec września sieć dyskontów Action uruchomiła w Polsce swój 40 sklep. Placówka ruszyła w miejscowości Śrem, w województwie wielkopolskim.

Action to sieć nieżywnościowych dyskontów. W asortymencie sklepu znajduje się około 6 tys. produktów 14 kategorii. Znajdziemy tu zarówno artykuły gospodarstwa domowego, biurowe, dekoracje, tekstylia, jak i zabawki oraz rozmaite przedmioty związane z majsterkowaniem.

Pierwszy sklep tej sieci otworzono w 1993 roku w Enkhuizen, w Holandii. Obecnie dyskont posiada już 1424 sklepy w Holandii, Belgii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Austrii oraz w Polsce i planuje dalszą ekspansję, poszukując nowych lokalizacji dla swoich sklepów w miejscowościach przekraczających 8 tys. mieszkańców.

Sieć Action zadebiutowała na polskim rynku w październiku 2017 r. uruchamiając sześć sklepów. Wraz z rozpoczęciem – kilka miesięcy temu - budowy centrum dystrybucyjnego w Osłej.

Action chce jeszcze mocniej inwestować w swoją obecność na terenie całego kraju. Na początku tego roku firma otworzyła swoje biuro w Katowicach, skąd zespół będzie koordynował i zarządzał dalszą ekspansją firmy w Polsce.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.