13.12.2019/15:00

Sieć dyskontów Tedi otwiera 40 sklep w Polsce. Wkrótce będzie ich 50!

12 grudnia br. w Inowrocławiu ruszył 40. sklep sieci dyskontów przemysłowych Tedi. To ważny krok w realizacji planów sieci, która do końca kwietnia 2020 r. chce mieć w Polsce nawet 50 placówek handlowych.

Należąca do niemieckiego koncernu Tengelmann Group sieć Tedi pojawiła się na rynku polskim jesienią 2018 r. Sieć zamierza kontynuować swoją działalność i prowadzić dalszą ekspansję na rynku polskim. Spółka planuje rozwój dotychczasowej działalności i kolejne inwestycje zlokalizowane w galeriach i parkach handlowych. Celem jest zwiększenie do końca roku obrotowego 2019 – czyli do 30 kwietnia 2020 r. – liczby placówek do 50, czyli uruchomić ok. 10 sklepów, zlokalizowanych w całej Polsce.

Asortyment sieci Tedi to przede wszystkim artykuły wyposażenia domu i aranżacji wnętrz, akcesoria biurowe, elektronika i narzędzia, ale także zabawki czy produkty dla zwierząt.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.